29.12. 2020 9:00

FOTO Vianoce u našich hviezd: Stromčeky, stolovanie aj nečakané ozdoby

29.12. 2020 9:00

FOTO Vianoce u našich hviezd: Stromčeky, stolovanie aj nečakané ozdoby

Foto: Instagram.com/@rytmusking

Vianočný čas si naplno užívajú aj naše celebrity, ktoré fanúšikov zdravia prostredníctvom sociálnych sietí. Svoju vianočnú momentku zverejnili mnohé z nich a ukázali tak, v akej atmosfére doma oslavujú. Kto stoloval ako z magazínu, kto ukázal tehotenské bruško a kto má vedľa stromčeka zlatú gorilu?

Netradičnú "vianočnú" dekoráciu predviedli manželia Vrbovskí. Rodinná fotografia pri stromčeku ukázala nielen vysvietený zelený skvost, ale aj nečakaného zvieracieho spoločníka. Zlatá gorila v životnej veľkosti a s čelenkou s parohami sa rozhodne nedá prehliadnuť.

Niečo navyše predviedla aj Diana Hágerová. Obľúbená moderátorka čaká svoje druhé dieťa, a tak pri stromčeku zapózovala so zaguľateným bruškom. Biele šaty s trblietkami dokonalo ladili s výzdobou Vianoc u nich doma.

Vianoce u Diany Hágerovej
Vianoce u Diany Hágerovej
Zdroj: Instagram.com/@dihager

Kto ďalší sa na Instagrame pochválil svojimi Vianocami? Alena Pallová stolovala vo veľkolepom štýle, Barbora Krajčírová zase zapózovala s tematickou čiapkou. V galérii uvidíte aj rodinku Nely Pociskovej či Vlada Kobielskeho, a to v sviatočnom móde. Nech sa páči, vstúpte do bohatej vianočnej galérie...

autor:  Gabi
29.12. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44