30.7. 2020 9:00

FOTO Svoju terasu miluje! Pozrite, čo všetko na nej má Ivana Gáborík

30.7. 2020 9:00

FOTO Svoju terasu miluje! Pozrite, čo všetko na nej má Ivana Gáborík

Foto: Instagram.com/iversans

Ivana Gáborík si s rodinou žije v skutočnom luxuse. Za svoj domov si zvolili Trenčín, kde v blízkosti lesoparku Brezina postavili vilu, ktorej nechýba priestranná terasa. A ako možno vidieť na Instagrame známej krásky, práve tento priestor si užíva na maximum!

Čerstvá mamička si exteriér svojho domu zveľadila na maximum. Už pred tehotenstvom terase nechýbalo sedenie, trávnik či kaskádová záhradka, najnovšie pribudlo hojdacie ratanové kreslo. Ako možno vidieť aj zo starších záberov, hlavné sedenie má moderné kreslá a betónový stolík, nechýba ani pleteninová guľatá taburetka.  Z bočnej časti terasy je ďalšie štýlové sedenie - závesná sedačka s hojdavým efektom.

Popri presklenej zábrane, ktorá rodinu oddeľuje od porastu naokolo, si tak možno užiť relax na maximum. Časť je pokrytá udržiavaným trávnikom, takže vylihovanie na slniečku je ešte príjemnejšie, časť má kvalitnú podlahu, ktorá zvláda aj fitness režim aktívneho páru. Pred pôrodom sa Ivana Gáborík dokonca pochválila fotkou, ako na terase žehlí a spríjemňuje si tak povinnosti pobytom na čerstvom vzduchu.

Ivana Gáborík si terasu veľkého domu skutočne užíva.
Ivana Gáborík si terasu veľkého domu skutočne užíva.
Zdroj: Instagram.com/iversans

Pozrite si parádnu terasu známeho slovenského páru - Ivany a Mariána Gáboríkovcov v galérii článku. Naozaj krása!

autor:  Gabi
30.7. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy