1.5. 2020 9:00

FOTO Gáboríkovci žijú v luxuse: Žiadny gýč nečakajte, majú parádny štýl

1.5. 9:00

FOTO Gáboríkovci žijú v luxuse: Žiadny gýč nečakajte, majú parádny štýl

Foto: IEM spa

Hokejista Marián Gáborík a bývalá tanečníčka Ivana Surovcová sú svoji nejaký ten rok a stihli si vybudovať rodinné sídlo. To stojí v Trenčíne pod lesoparkom Brezina a patrí k tým najparádnejším domom, aké v meste vznikli. Vnútri to nie je o nič menej luxusné, ako napovedá vonkajšok.

Známi manželia sú aktívni na sociálnych sieťach, a práve tam ukazujú aj časť svojho súkromného života. Najmä nežnejšia polovička páru má profil na Instagrame plný nádherných záberov, medzi ktorými nechýbajú momentky z domu. Vidieť sme tak mohli efektnú kúpeľňu, priestrannú obývačku, drevené schody i štedrú terasu s kaskádovitou záhradkou.

Bývanie manželov Gáboríkovcov.
Bývanie manželov Gáboríkovcov.
Zdroj: Instagram.com/iversans

Gáboríkovci majú poschodový dom, v ktorom nechýba ani hosťovská izba. Tá sa zariaďovala medzi poslednými a sympatická blondínka sa s jej vzhľadom pochválila fanúšikom. Ako napísala - okrem stolíkov a lámp je všetko ručná práca a výsledok je naozaj efektný. Kombinácia svetlého zariadenia a tyrkysového sedáku funguje na jendotku, neprehliadnuteľné je aj čelo postele, ktorého dizajn kopíruje veľké zrkadlo na stene. Vidieť ho môžete v galérii.

K skvostom bývania známeho páru rozhodne patrí aj kuchyňa umiestnená pod drevenými schodami, v otvorenom priestore pred schodami je jedáleň, ďalej obývacia izba. Domu nechýba moderné zariadenie, ktoré kúsok po kúsku dotvára celok luxusu a čerešničkou na torte je množstvo svetla. To nechýba vďaka oknám od podlahy až po strop, čo je možno náročnejšie na údržbu, ale za výsledny efekt to stojí. Za oknami - ako inak - si budúci rodičia užívajú priestrannú terasu s výhľadom na mesto.

Bývanie manželov Gáboríkovcov.
Bývanie manželov Gáboríkovcov.
Zdroj: Instagram.com/iversans

V galérii článku si pozrite detaily z domu manželov Gáboríkovcov. Ich bývanie stojí za to!

autor:  Gabi
1.5. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44