25.6. 2020 9:00

FOTO Dominika Cibulková zveľadila chalupu na Záhorí: Toto je naozaj paráda!

25.6. 2020 9:00

FOTO Dominika Cibulková zveľadila chalupu na Záhorí: Toto je naozaj paráda!

Foto: NORBERT SKALIČAN

Dominika Cibulková po ukončení kariéry zmenila svoj životný štýl a ďalšie zmeny prišli aj s tehotenstvom. Počas neho sa s manželom rozhodli zveľadiť chalupu na Záhorí, ktorú predtým nestíhali využívať. S narodením syna je to však ideálne miesto, kde čiastočne tráviť čas.

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková počas kariéry zarobila slušný balík peňazí. Peniaze rada utráca, ale aj investuje a za posledné roky si kúpila niekoľko nových áut, dopriala si luxusné dovolenky, zadovážila si apartmán v Dubaji. Okrem toho vlastní krásne bývanie v Bratislave a tiež chalupu na Záhorí, ktorú počas tehotenstva nechala prerobiť na parádne letné sídlo.

Dominika podľa katastra kúpila rodinný dom, keď mala 19 rokov. Nachádza sa v malej dedine Plavecké Podhradie, iba 45 minút od Bratislavy. Na skok od jej chalupy stojí renesančný kaštieľ, v okolí je Plavecký hrad či Plavecká jaskyňa, a samozrejme, krásna príroda. Chalupa s pozemkom s rozlohou 1 133 štvorcových metrov sa však za ostatné mesiace zmenila a dostala nádych takmer až dovolenkovej destinácie. Premenou prešiel najmä exteriér.

Foto prerábky nájdete na ďalšej strane...

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
25.6. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy