3.12. 2019 18:00

Fanúšikovia Miľa Kráľa, zbystrite: Toto vám odkazuje!

3.12. 18:00

Fanúšikovia Miľa Kráľa, zbystrite: Toto vám odkazuje!

×
Foto: archív

Herec a spevák Milo Kráľ dostáva veľa ponúk na rôzne zaujímavé postavy v seriáloch. Aby nemusel stále cestovať hore-dolu, neďaleko Bratislavy si kúpil pekný byt a takto nás v ňom privítal. Okrem vypočutia odkazu si pozrite aj fotky v galérii. Na ktorej sa vám najviac páči?

Milo si svoj dvojpodlažný byt zariadil jednoducho, ale moderne. Dominantou je čierna kožená sedačka a netradičný konferenčný stolík so štyrmi taburetkami. Ten má podstavec vykrojený tak, aby doň taburetky pekne zapadli a zbytočne neuberali z priestoru.

Radšej gitara ako skrutkovač

Obývačka je spojená s kuchyňou, montáž kuchynskej linky však nechal na odborníkov. Na takéto práce si totiž netrúfa a radšej ako skrutkovač zoberie do ruky gitaru.

Má rád slobodu


Viac ako na zariadení bytu mu záleží na polohe a veľkosti. „Mám rád priestor a voľnosť, preto sa mi tento byt hneď zapáčil,“ tvrdí Milo, pričom sa presunul na balkón a dodal: „Výhľad na lúky, lesík a oblohu mi dáva pocit slobody a šťastia."

 

Chcete ho vidieť naživo?


Relaxom a potešením je pre Mila aj hudba. Hrá na klavír a gitaru, skladá muziku... Každý deň má nabitý rôznymi aktivitami od rána do večera. Čo zarobil v seriáloch, investoval do svojej kapely Milo Kráľ Band. Je na voľnej nohe, čo mu veľmi vyhovuje. Často máva koncerty v MDPOH, naposledy začiatkom septembra pod názvom Tektonika citov.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
3.12. 2019 18:00
Diskusia  ()
Diskusia
44