3.8. 2020 9:00

V dome Dary Rolins: Obrovská kuchyňa, veľa obrazov a červená stena!

3.8. 9:00

V dome Dary Rolins: Obrovská kuchyňa, veľa obrazov a červená stena!

Foto: Instagram.com/@dararolins_vermi

Jedna z našich najúspešnejších interpretiek sa usadila v susednej Českej republike. Dom pri Prahe postavila ešte s bývalým partnerom Rytmusom, no po rozchode ostal jej. Už niekoľko rokov si v ňom užíva luxusný život, do ktorého necháva nahliadnuť fanúšikov na svojom Instagrame.

Populárna speváčka má úspešnú kariéru už od detských čias, a tak si na svoje bývanie slušne zarobila a stále zarába. Jej dom je toho dôkazom. Poschodová stavba má štýl už pri pohľade zvonka a interiér nezaostáva. Dominantou je kuchyňa na prízemí, ktorá má priestranné rozmery a má spojené otvorené priestory s jedálňou i pracovňou. Práve sympatický kútik otočený k oknu nazvala Dara svojím častým útočiskom: "Na tomto mieste ma v mojom dome nájdete dosť často. Druhá strana kuchyne, niečo ako moja kancelária. Strategicky dosť vychytané miesto. Chladnička na dosah a ja, pripojená k svetu cez sieť aj opticky. Oknom do lesa, do neba, na záhradu..."

Okrem prízemia má však známa kráska k dispozícii i horné poschodie. Všetky miestnosti sú naplno využité, nakoľko si spolu s dcérou užívajú veľkú obývačku s televízorom, miesto má aj na cvičenie obľúbenej jogy či tréning, samozrejmosťou, je spálňa a detská izba. Momenty uverejnené na sociálnej sieti odhaľujú množstvo obrazov v dome, ktoré mu dodávajú originálnu atmosféru, takisto jedinečné kúsky nábytku ako napr. retro kombinácia kresla a komody v hornej obývačke či farebné skrinky v izbe s tapetou vzoru leva. Na záberoch tiež vidno netradičnú červenú stenu, kameninový obklad či vzorovaný gauč, ktoré nájdete v galérii.

Pracovňa blízko kuchyne, originálna tapeta i retro kreslo - to všetko ukrýva dom Dary Rolins,
Pracovňa blízko kuchyne, originálna tapeta i retro kreslo - to všetko ukrýva dom Dary Rolins,
Zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi

Súčasťou domu Dary Rolins je i priestranná záhrada, na ktorej je trávnik, trampolína či bazén. Na terase za veľkými oknami svojho bývania trávi speváčka pokojné chvíle, viackrát sa už pochválila záberom s kávičkou v ruke či časopisom pred sebou. Domáca pohodička jej nie je cudzia, hoci má rušný pracovný život a rada cestuje.  Doma si však rada zahrá i spoločenské hry, pozrie s dcérou film alebo si poleňoší v posteli. Čriepky svojho súkromia i bývania odhalila aj v klipe k piesni Celý svet je náš.

Nahliadnite detailnejšie do krásneho domu Dary Rolins v galérii článku.

autor:  Gabi
3.8. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44