9.1. 2021 9:00

Dom, ktorý prekvapí svojím vnútrom: Farby, tapety aj vintage. A funguje to!

9.1. 9:00

Dom, ktorý prekvapí svojím vnútrom: Farby, tapety aj vintage. A funguje to!

Foto: Mel Bodyen

Tmavomodrá, machovozelená a púdrovoružová – zdá sa, že tých farieb je veľa, ale tento interiér vás presvedčí o opaku.

Kto tu býva

Mel Boyden- Je vydatá a má dve deti, dcéru Emiko (7) a syna Zacharyho (5). Osem rokov pracovala v armáde v oblasti IT a komunikácie. Dnes sa venuje písaniu o interiérovom dizajne. Neustále premeny jej veľkého domu môžete sledovať na Instagrame, kde má svoj profil @melaniejadedesign.

Keď vstúpite do tohto domu, máte pocit, akoby ste sa ocitli v lese plnom rozkvitnutých kvetín. V priestrannom päťizbovom dome žije Melanie so svojou rodinou štyri roky. Dom má veľkú kuchyňu spojenú s obývačkou, kde sú francúzske okná s výhľadom do záhrady, štyri spálne, dve kúpeľne a pracovňu.

Majiteľka domu Mel Boyden
Majiteľka domu Mel Boyden
Zdroj: Mel Bodyen

Nečakaná kúpa

Melanie a jej manžel chceli kúpiť iný dom, keď sa na trhu medzi inzerátmi objavil tento. Bola to láska na prvý pohľad. „Hneď sme vedeli, že je pre nás perfektný. Mal veľa miestností, záhradu a nepotreboval žiadne veľké stavebné úpravy, stačilo ho iba vnútri trochu zrenovovať. Presne to sme hľadali.“ Melanie nám prezradila, že by nikdy nekúpila čerstvo zrekonštruovaný dom, ktorý má síce vysoký štandard, ale nie je podľa jej predstáv. „Rada zanechávam na bývaní svoju stopu.“

autor:  Jana Vrbová
9.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44