4.2. 2021 9:00

Dcéra Kurta Cobaina začína nový život: V tomto "necelebritnom" dome

4.2. 9:00

Dcéra Kurta Cobaina začína nový život: V tomto "necelebritnom" dome

Foto: Redfin, Getty images

Jediné dieťa problémových rockerov Kurta Cobaina a Courtney Love sa blíži k tridsiatke. Zdedila milióny, pustila sa do tvorby vizuálneho umenie, zažila manželstvo aj rozvod a bojovala s návykovými látkami. Dnes začína nanovo a kúpila si aj nový dom.

Frances Bean Cobain bola v čase smrti svojho otca iba ročným batoľaťom a tak si ju stále mnohí pamätáme. Je však už dospelou ženou, ktorá toho má za sebou až-až. Po rozvode a odvykacej liečbe začína slobodná, triezva a vraj konečne šťastná v celkom novom dome. Kúpila ho za dva milióny dolárov a je iný, ako by ste možno čakali.

Mladá kráska so známym priezviskom si vyhliadla sídlo v španielskom koloniálnom štýle z 20. rokov 20. storočia. Stojí v kopcoch Hollywoodu, no i napriek tomu nejde o typický celebritný dom. Je menší, vysoko nad rušnou ulicou a stojí na strmom útese ukrytý medzi stromami. Frances Bean hľadala súkromie a v tejto nehnuteľnosti ho našla.

Frances Bean Cobain,bude bývať v tomto menšom dome v Los Angeles.
Frances Bean Cobain,bude bývať v tomto menšom dome v Los Angeles.
Zdroj: Redfin

Na bývanie jej budú stačiť tri spálne a dve kúpeľne, k tomu samozrejme, priestranná obývačka a zrekonštruovaná kuchyňa. Vybavenie je dostačujúce na to, aby sa mladá hviezda zabývala a mohla doma čo-to pomeniť. K vonkajšiemu priestoru patrí i terasa, bazén domu chýba. Frances Bean Cobain však nechcela vilu, ale menšie, no útulné bývaníčko.

Viac z neho uvidíte v galérii čánku.

autor:  Gabi
4.2. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44