12.2. 2020 3:00

Bývanie Jennifer Aninston vás poriadne prekvapí: „Nežijem ako typická herečka!"

12.2. 3:00

Bývanie Jennifer Aninston vás poriadne prekvapí: „Nežijem ako typická herečka!"

Ak vás zaujíma, aká je v skutočnosti Jennifer Aninston, pozrite sa na to, ako býva. Sama tvrdí, že sa absolútne stotožňuje so svojím domovom v Beverly Hills. „Každý centimeter dýcha mnou, pri prerábaní som si bola 100 % istá vo všetkom," dodáva.

Svoje hniezdočko v Beverly Hills stvorila z domu, ktorý má v rodnom liste napísaný rok 1970 a do modernej podoby jej ho pretvoril Stephen Shadley. Herečka už nie je žiadna párty dievka, takže aj jej interiér je ladený skôr v zenovom štýle. Potrpela si však na masívne prírodné materiály ako poctivé drevo a kamenné bloky. Prírodné materiály sú naozaj pre Jennifer to podstatné a nevynechala ich v žiadnej izbe.

Z prerábania mala radosť

 

"Projektovanie domu je ako robiť film: Keď skončíte, chcete povedať: ,Dúfam, že sa vám to všetko páči.´" Nečakajte od nej teda žiadnu hollywoodsku výstrednosť, herečka chce doma svoj pokoj a bezpečie.

Bývanie Jennifer Aninston vás poriadne prekvapí: „Nežijem ako typická herečka!

 

Môj domov je ako jedno veľké objatie

Jennifer tvrdí, že sa vo svojom domove cíti, akoby ju niekto objímal. Ľudia sa tam môžu stať aspoň na chvíľu absolútne statickí a práve ticho je to, čo na svojom dome miluje najviac. Majstrovský apartmán sa otvára smerom do súkromnej záhrady, ktorú navrhli Coral Browning a Marcello Villano, ktorí boli zodpovední za sviežú terénnu úpravu v celom objekte. Aj vďaka nej má Jennifer doma malý raj. Pokračovanie na 2. strane.

Dosť bolo slov, pozrite si jej pokojné útočisko v našej galérii.

Bývanie Jennifer Aninston vás poriadne prekvapí: „Nežijem ako typická herečka!
Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
12.2. 2020 3:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44