7.8. 2020 9:00

Bývalka princa Harryho si rozhodne nepohoršila: Pozrite, ako parádne si žije!

7.8. 9:00

Bývalka princa Harryho si rozhodne nepohoršila: Pozrite, ako parádne si žije!

Foto: Northfoto

Odkedy randila s britským princom, prischla jej nálepka jeho bývalej. Aj bez toho sa však Ellie Goulding zviditeľnila, nakoľko je úspešnou hudobníčkou. Kariéra jej slušne vynáša, a tak si môže dovoliť krásne bývanie.

33-ročná speváčka a skladateľka s magazínom Vogue natočila video, ako trávi svoj bežný deň. Nakoľko sa časť z neho, samozrejme, odohráva doma, môžeme nakuknúť do jej londýnskeho sídla. Je svetlé, plné kvetov a veľmi útulné. Krása!

Blondínka sa priznala, že nemá rada prehnane veľké domy, a tak ani sama sebe nezháňala nič megalomanské. Dom s tromi spálňami kúpila ešte v roku 2016 a dala zaň 4 milióny. Jeho výsadou je však krásny otvorený priestor, ktorý vidno hneď po vstupe cez efektné dvere a ktorý je presvetlený vďaka svetlíkom v strope. Veľká kuchyňa je výhodou, nakoľko Ellie býva s bratom kuchárom a ako vidno vo videu, aj ona sama sa v kuchyni zapája.

Zaujímavosťami jej domu sú vzorovaná zástena v kuchyni, originálne dekorácie v podobe sôch, netradičná zarastená terasa  a nechýba ani priestor na fitko. Známa hudobníčka žije v miliónovom dome, ale pomerne bežne a "pri zemi", čo je sympatické. Pozrite si jej dom i bežný deň vo videu hore v článku a viac si prečítajte v galérii.

autor:  Gabi
7.8. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44