14.3. 2020 9:00

Byt za 56 miliónov! Čo za luxus v ňom Sting s manželkou skrývajú?

14.3. 9:00

Byt za 56 miliónov! Čo za luxus v ňom Sting s manželkou skrývajú?

Foto: Evan Agostini

Spevák Sting a jeho manželka Trudie Styler už desať rokov vlastnia v srdci New Yorku byt, o ktorom bežní ľudia ani nesnívajú. Len terasa je väčšia ako nežný byt!

Prominentná adresa pri západnej časti Central Parku, obytná plocha 503 m², terasa, ktorá má 36 m² a 5 kúpeľní: to je bývanie snov, ktoré si teraz môže niekto splniť. Pravda, ak má zvyšných 56 miliónov dolárov. Sting s manželkou totiž rozhodne nemienia predať byt lacno. Bonusom nie je len fakt, že takmer všetky miestnosti majú nádherný výhľad na zeleň Central Parku.

Na cene mu pridávajú aj „drobnosti" ako dve obrovské chladničky amerického typu v kuchyni, profesionálna plynová varná doska, akú mávajú reštaurácie, 4 rúry na pečenie a 3 umývačky riadu značky Miele! Jeden si až vraví, pre koľkých ľudí Sting s polovičkou bežne varia? Žeby tajne viedli privátnu reštauráciu?

Byt za 56 miliónov! Čo za luxus v ňom Sting s manželkou skrývajú?
Zdroj: Andrew Kiracofe


Súčasťou bytu sú aj dva priestranné šatníky, väčšie ako mnohé slovenské internátne izby, kúpeľňa s parnou saunou... Nehovoriac o tom, že rezidenti domu majú k dispozícii privátne fitko, bazén, herňu a vinotéku.

V galérii uvidíte z tohto neobyčajného bytu viac.

Zdroj: nonka zdroj foto: zillow
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
14.3. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44