5.3. 2020 18:00

Asi budete prekvapení: Aké domáce povinnosti (ne)robí vojvodkyňa Kate?

5.3. 2020 18:00

Asi budete prekvapení: Aké domáce povinnosti (ne)robí vojvodkyňa Kate?

Foto: archív

Kráľovský život sa od toho bežného v mnohom líši. Svoje by o tom vedela hovoriť Kate Middleton, ktorá bola kedysi obyčajnou ženou a dnes je vojvodkyňou. Prispôsobiť tomu musela úplne všetko.

Manželka princa Williama je jedným z najdôležitejších členov rodiny. Je budúcou kráľovnou, a tak je aj jej bežný deň celkom iný, ako si zrejme aj ona sama kedy predstavovala. Práca vojvodkyne pozostáva z nikdy nekončiacej reprezentácie koruny, pričom dôležitým aspektom je angažovanie sa v dobročinných projektoch. Čo však s bežnými domácimi povinnosťami a rodinou? Ako to zvláda Kate Middleton?

Snaha o bežné detstvo

Vojvodkyňa a vojvoda z Cambridgea majú tri deti. Už viackrát sa nahlas vyjadrili, že tie zatiaľ o svojej "výnimočnosti" nevedia a rodičia to tak chcú i naďalej. Snažia sa im dať čo najobyčajnejšie detstvo, teda plné hier, výletov a času s rodinou. Práve to je jedna z vecí, na ktorú si Kate Middleton potrpí - mnohé bežné veci s deťmi absolvuje sama, aby im bola oporou aj kamarátkou. Napriek tomu, že má opatrovateľku, deti niekedy vodí do školy, vyzdvihuje ich, učí sa s nimi aj hrá. Starostlivosť o potomkov má popri kráľovských povinnostiach na prvom mieste.

autor:  Gabi
5.3. 2020 18:00
Diskusia  ()
Diskusia
44