15.2. 2020 9:00

ANTIHOLLYWOODSKE: Beyonce si so svojím manželom vyznáva lásku v tomto domčeku!

15.2. 9:00

ANTIHOLLYWOODSKE: Beyonce si so svojím manželom vyznáva lásku v tomto domčeku!

Svoju lásku si užívajú v domčeku, ktorého súkromie si poistili tak, že sa okolo neho nachádza až 17 akrov lúk!

Áno, môžete mať vilu za 88 miliónov dolárov v Bel Air, avšak luxusné, aj keď menšie útočisko sa hodí mať aj na iných vychytených lokalitách. Presne to si myslí aj Beyoncé so svojím manželom. Nedávno im učaroval tento „domček" v Hamptons. Poďte sa s nami pozrieť, ako si zariadili svoj 26-miliónový dom!

Ide o vilu menších rozmerov - teda na pomery top celebrít, má totiž 3700 m² a tróni uprostred dvoch akrov pri rybníku. Samozrejme, na zaručenie dostatočného súkromia túto nehnuteľnosť obklopuje dodatočných 17 akrov lúk.

Romantika musí byť

Pôvodne bol tento dom v East Hamptons postavený v klasickom štýle architektom Standfordom Whiteom a mal sedem spálni a deväť kúpeľní. V roku 2008 však prešiel rozšírením a nezvyčajnou úpravou, staviteľ Jeffrey Collé ho totiž otočil o 90 stupňov, aby z obývacích priestorov bolo vidno na rybník s krásnym výhľadom na západy Slnka.

ANTIHOLLYWOODSKE: Beyonce si so svojím manželom vyznáva lásku v tomto domčeku!
Zdroj: cnbc.com

 

Collé je tiež autorom mnohých francúzskych prvkov, ktoré nájdeme v interiéri, či už sa to týka úpravy povrchov, alebo drevených podláh vyrobených ručne po vzore Versailles, ktoré majú pôsobiť ako z 18. storočia. Asi vás neprekvapíme, ak povieme, že mramorové umývadlá boli ručne tesané. Pokračovanie na 2. strane.

Čo poviete, ako by sa tam bývalo vám? Pozrite si v galérii.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
15.2. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44