31.7. 9:00

Angelina konečne poodhalila súkromie: Pozrite, ako to vyzerá u nej doma

Rodinná pohoda

Angelinina "prechádzka" vo videu začína v rozľahlej záhrade, pokračuje cez priestrannú kuchyňu s ostrovom uprostred a vidno aj jej spálňu s veľkou posteľou. Rýchly náhľad je aj do kúpeľne, ktorá je ako zvyšok domu, zariadená minimalisticky a v jednoduchom tóne. Nič prehnané či extra moderné, ale útulné a praktické. Angelinin vkus odráža to, že dom je robený nielen pre ňu, ale najmä pre jej 6 detí.

Hollywoodsky život

Napriek tomu, že hviezda filmov Lara Croft či Maleficient je aktívnou herečkou, zostáva najmä mamou a hlavou rodiny. Vo videu vidno, že hollywoodske prípravy na filmovú premiéru sa konajú v jej dome a deti sú na takýto štýl života zvyknuté. Nie je tajomstvom, že ich Angelina z času na čas zapája do práce, no sama prezradila, že takmer žiadne z nich netúži po hereckej kariére. Uvidíme časom, akým smerom sa deti hollywoodskej "supermamy" vydajú.

Nahliadnite do domu Angeliny Jolie a jej šiestich detí. V článku nájdete spomínané video a v galérii sa navyše dočítate, čo ďalšie rodine pri bývaní spríjemňuje život.

autor:  Gabi
31.7. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44