22.9. 2020 9:00

V akej kuchyni varí Jennifer Lopez? Pozrite na jej vidiecky štýl

22.9. 9:00

V akej kuchyni varí Jennifer Lopez? Pozrite na jej vidiecky štýl

Foto: shutterstock

Diva so speváckym i tanečným talentom to s nehnuteľnosťami vie. Vlastní viaceré domy, dobre vie, kedy predať a kedy kúpiť a so svojím portfóliom narába naozaj šikovne. Stálicou je bývanie v Hamptons, známej destinácii bohatých aj slávnych.

Populárna oblasť Hamptons sa nachádza v štále New York a ide o viacero plážových mestečiek roztrúsených po východnom pobreží ostrova Long Island. Žije to tu najmä v lete, no nielen vtedy, nakoľko tu sídlia najbohatší a slávni. Napríklad Jennifer Lopez si s rodinou užíva dom na tejto adrese počas celého roka a urobili si z neho víkendové bývanie.

Snúbenec známej divy sa pochválil aj videom, ako sa o nich hviezda stará. V kuchyni hamptonského domu sa zvŕta pri hrncoch a ukazuje nielen svoje umenie, ale aj štýl kuchyne. Vidiecky ladený dekor je v béžovej farbe, dopĺňa ho pravé drevo a nechýbajú štýlové prvky ako široké umývadlo, vysoká batéria či ostrov v strede miestnosti. Ako možno vidieť na videu, v kuchyni je typický pracovný neporiadok, nakoľko nejde len o dom na okrasu, ale o skutočné rodinné bývanie.

Detailmi kuchyne Jennifer Lopez sú napríklad veľká misa ovocia na linke, sklnené nádoby na potraviny či keramický držiak na pomôcky na varenie. Samozrejmosťou sú veľké okná, ktoré presvetľujú priestor a samotná štedrá rozloha. Viac zo života obľúbenej latino krásky nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
22.9. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44