13.1. 2021 15:00

Nový rok s novými bytovými doplnkami. Skúste tieto...

13.1. 15:00

Nový rok s novými bytovými doplnkami. Skúste tieto...

Foto: countryliving.com

Štyri steny izby má každý rovnaké. O skutočnom čare domova však rozhodujú dekorácie. A kým počas prvých mesiacov roka mnoho z nás mení svoje zvyky, šatník aj interiér, možno zmeniť aj bývanie vďaka novým dekoráciám.

Skutočné vidiecke dekorácie

Azda každý pozná ten pokoj, pohodu a čaro, ktoré zavládne, ak zavíta na víkendovú chalupu. No nie každý má tú výhodu, že má pri lese a potoku svoje malé vidiecke sídlo. Aj v roku 2021 je predpoklad, že budeme tráviť mnoho času práve v našich domovoch. Preto dobre padne mať naporúdzi pár vidieckych a chalupárskych dekorácií. Aj v modernom interiéri skvele ladí vyšívaná dečka, drevený obraz, valaška na stene alebo drevené misky na ovocie. Poctivé materiály, klasické prevedenie, teplo sálajúce z predmetov vyrobených ručne.

Havajský štýl

Všetci tak trochu túžime po uvoľnenej atmosfére pri mori. Čo viac vystihuje teplo, pohodu a radosť zo života ako havajský štýl? Neváhajte preto s doplnkami v štýle havajských vzorov, látok, farieb. Pokojne si môžete zadovážiť aj obrazy vytvárajúce vibrácie tropického raja. Skvelé sú v tomto prípade živé dekorácie v podobe tropických rastlín a listov. Obrazy paliem a iné veselé vzory. Ide o dekorácie, ktoré podporia priaznivé dovolenkové vibrácie bez toho, aby ste opustili priestor obývačky.

Plážové doplnky navodia príjemné myšlienky.
Plážové doplnky navodia príjemné myšlienky.
Zdroj: Profimedia

Doplnky teplých farieb

Ide o jemnejšie prevedenie havajského štýlu. Kto sa necíti na extra dávku farieb zo slnečného pobrežia, môže staviť na teplé farby, ktoré do priestoru prepašujete vo forme drevených alebo vintage doplnkov. Rovnako môžete staviť na deky teplých farieb, ktoré umocnia ich hrejivosť. Dekorovanie vankúšmi už nie je novinkou ale predsa - jednofarebné vo farbách oranžovej, červenej, hnedej alebo žltej sú doplnkami roka.

autor:  Marcos
13.1. 2021 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44