30.11. 2020 6:00

Nápady do modernej kúpeľne: Očaria vás podlahy, steny aj rastliny

30.11. 2020 6:00

Nápady do modernej kúpeľne: Očaria vás podlahy, steny aj rastliny

Foto: via realhomes.com

Moderné kúpeľne pôsobia jednoducho, čisto a elegantne, a ich vzhľad by sme si mohli prezerať donekonečna. Či už hľadáte nápady na doplnky, pridanie jedného výrazného kúsku alebo plánujete generálnu opravu, ste tu správne. Našli sme 20 inšpiratívnych kúpeľní v modernom duchu.

Základné východisko je zrejmé na prvý pohľad - jednoduchá schéma, niekde až minimalizmus, elegantné línie a pritom nebojácnosť vo vzoroch či doplnkoch. Práve výrazný prvok v priestore môže byť tým pravým, čo odlíši vašu kúpeľnu od bežných. Aj v našej galérii uvidíte, ako sa pohrať s nápadnou podlahou, tapetou na stene alebo originálnym svetlom.

Hitom tohto roka je zeleň v kúpeľni. Živé rastliny sa stali nielen okrasou, ale aj nástrojom, ako v tomto malom priestore vystavať štýl bez prerábania. Môže to byť nápadná palma alebo viacero menších kvetináčov, o tom už rozhoduje veľkosť vašej kúpeľne. Vyberajte však druhy, ktoré sú vhodné, teda tie, čo nepotrebujú veľa svetla a znesú aj vyššiu vlhkosť.

Moderná kúpeľňa miluje rastliny.
Moderná kúpeľňa miluje rastliny.
Zdroj: via realhomes.com

Symetria v kúpeľni je veľmi populárnou schémou a je jedným z prvkov moderného dizajnu. Možno ju dotvoriť použitím druhého zrkadla, prípadne doplnkami zavesenými na stene, pracovať sa dá aj so skrinkami, ktoré do kúpeľne umiestňujete. Ako môžete vidieť v našej galérii, nebojácnosť v materiáloch je takisto tým, čo robí kúpeľňu modernou, ale čo sa farieb týka, tými nehýri. Jej elegancia sa nesie v neutrálnych odtieňoch, ktoré pôsobia nadčasovo a čisto.

Moderná kúpeľňa môže vyzerať rôzne.
Moderná kúpeľňa môže vyzerať rôzne.
Zdroj: via realhomes.com

Inšpirujte sa modernými kúpeľňami v našej galérii.

autor:  Gabi
30.11. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44