28.3. 2023 6:00

Máte doma sušičku bielizne? Zožerie veľa energie ale má aj...

28.3. 6:00

Máte doma sušičku bielizne? Zožerie veľa energie ale má aj...

Foto: unsplash.com

Naozaj vám sušička bielizne uľahčí život, alebo len zbytočne zaberie miesto a ukrojí ďalšie peniaze z rodinného rozpočtu?

Niekto gazdinky na sušičku bielizne nedajú dopustiť, iné zasa milujú vôňu bielizne usušenej na čerstvom vzduchu. Aké sú jej plusy a mínusy? Vyplatí sa do nej investovať? Portál Žena zisťoval ako to naozaj je.

Helpless,Woman,Sitting,On,Sofa,Couch,In,Messy,Living,Room
Zdroj: Shutterstock

Výhody

Stále k dispozícii
Nemusíte sledovať predpoveď počasia, ani celú zimu obchádzať v izbe sušiak plný mokrej bielizne. Rozladiť vás môže iba výpadok elektriny.

Rýchlo a efektívne
Sušička je uspôsobená výhradne na sušenie, no musíte s ňou správne zaobchádzať, aby splnila všetky nároky k vašej spokojnosti.

Aj veľké kusy
Odpadá stres so sušením posteľnej bielizne a iných veľkých a ťažkých textílií. Sušičku ocenia najmä viacčlenné rodiny, kde sa perie viac a častejšie. Zlaďte kapacitu práčky a sušičky, aby ste vypranú bielizeň nesušili na dvakrát.

Ušetrí čas
Práča a sušička vytvoria spolu výkonný tím, s ktorým budete mať oblečenie k dispozícii rýchlejšie ako pri bežnom sušení. Sušenie trvá priemerne dve hodiny. Senzory rozoznajú vlhkosť bielizne a program sa zastaví v správnom okamihu.

Odstráni žmolky
Nemusíte sa stresovať, ak sa s oblečením vyprala aj zabudnutá papierová vreckovka. Sušička všetky kúsky zachytí a odstráni aj žmolky, vlasy a zvieracie chlpy, stačí potom vyčistiť filter.

Lazy,Young,Woman,Looks,At,Laundry,On,Ironing,Board
Zdroj: Shutterstock
autor:  vm
28.3. 2023 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok