26.11. 2020 15:00

FOTO Zelená kúpeľňa je krajšia, ako si možno myslíte

26.11. 2020 15:00

FOTO Zelená kúpeľňa je krajšia, ako si možno myslíte

Foto: via apartmenttherapy.com

Farby v kúpeľniach sa v ostatných rokoch točia v nesmrteľných odtieňoch čiernej, sivej a bielej. Táto voľba je štýlová, vydrží roky a dobre sa kombinuje, ale na niekoho môže pôsobiť fádne. Ak túžite po farbách, je tu napríklad zelená. V kúpeľni má mnoho podôb a môže krásne zvýrazniť priestor.

Farebné kúpeľne nepotrebujú comeback, nakoľko sú tu s nami stále. Možno prevzali dominanciu nesmrteľné odtiene z konca farebnej schémy, ale stále je množstvo ľudí, ktorí chcú za dverami kúpeľne niečo viac. A zelená taká je. Môže byť elegantná, hravá aj exotická, závisí od vás, akú jej podobu si zvolíte. 

Zelená má množstvo odtieňov - od najjemnejších po celkom tmavé. Váš priestor by mal rozhodnúť, ktorý si zvolíte a tradičnou radou je, že menšie priestory potrebujú viac svetla, tie väčšie znesú aj sýte farby. Napriek tomu výraznej zelenej netreba báť, nakoľko môže byť doplnkovou farbou k nejakej inej. Krásne sedí nielen k tradičnej bielej, ale napríklad aj ružovej. Táto kombinácia je jedným zo zaujímavých trendov.

Zelená farba v kúpeľni môže mať mnoho podôb.
Zelená farba v kúpeľni môže mať mnoho podôb.
Zdroj: via apartmenttherapy.com

Zelená môže byť napríklad len podlaha alebo záves, jedným z najväčších hitov roku 2021 budú živé rastliny v kúpeľniach. Aj týmto spôsobom možno vniesť vybranú farbu do priestoru očisty, relaxu a tiež domácich prác. Nechajte sa inšpirovať našou zelenou galériou a presvedčte sa, že nápadov, ako sa pohrať s výraznejšou farbou v kúpeľni, je dostatok. Oslovia vás vzory alebo skôr sýte zelené steny? Nech sa páči, vstúpte...

autor:  Gabi
26.11. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44