21.11. 2020 15:00

FOTO V jednoduchosti je krása: Čierno-biele obývačky nikdy neomrzia

21.11. 15:00

FOTO V jednoduchosti je krása: Čierno-biele obývačky nikdy neomrzia

Foto: digsdigs.com

Neviete, aké farby v obývačke zvoliť? Stavte na tie základné a nemáte sa kde pomýliť. Kombinácia čiernej a bielej možno znie nudne, ale aktuálne trendy vás rýchlo vyvedú z omylu. Pozrite sa na to!

Čierna aj biela sú neutrálnymi farbami, ktoré sa s ostatnými pomerne ľahko kombinujú. Ide im to však aj navzájom a ich prepojením vzniká doslova nadčasový dizajn. Momentálne sa objavuje v každej jednej miestnosti, dokonca sú týmito dvomi farbami zariadené celé bývania. Ide o trend, ktorý však nikdy nezostarne.

Čierno-biele sú kúpeľne, chodby aj kuchyne, my sme sa tentoraz pozreli na obývačky. Aj najväčšiemu priestoru našich domovov totiž svedčí jednoduchosť, ktorú vytvoria dve základné farby.  Biele steny a čierne zariadenie je klasikou, ide to však aj v opačnom garde. Netreba sa báť mať aspoň jednu stenu tmavú, prípadne zvoliť nábytok väčších rozmerov v sýtej čiernej. Správny pomer kombinovania svetla a tmy v interiéri je len na vašom vkuse.

Kombinácia čiernej a bielej pôsobí jednoducho, no veľmi efektne. Dokonalo sedí aj obývacím izbám.
Kombinácia čiernej a bielej pôsobí jednoducho, no veľmi efektne. Dokonalo sedí aj obývacím izbám.
Zdroj: digsdigs.com

Naoko bezfarebný štýl sedí snáď všetkým typom bývania - počínajúc industriálnym, cez škandinávsky až  po glam či boho. Čierno-biela kombinácia sa dá pokojne využiť aj vo vidiecky navrhnutom dome, nakoľko drevo sa k tomuto fatrebnému výberu hodí takisto. Mixovanie prvkov nie je zakázané a môže tak vzniknúť unikátna obývacia izba s vlatsným charakterom.

Inšpiráciu na (ne)farebné zariaďovanie nájdete v galérii. 

autor:  Gabi
21.11. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44