10.10. 2020 18:00

Feng-šuej v spálni: Dá sa šikovnými zmenami zlepšiť aj sex?

10.10. 2020 18:00

Feng-šuej v spálni: Dá sa šikovnými zmenami zlepšiť aj sex?

Foto: archiv

Majstrovstvo horúcich nocí v sebe skrývajú charakteristiky zariaďovania podľa feng šuej. Dodržiavanie vybraných pravidiel v spálni môže dosiahnuť dokonalý milostný súzvuk. Lepší ako ste si kedykoľvek mohli predstaviť.

Upracte si spálňu

Prvé a základné pravidlo, aby mohla pozitívna a sexuálna energia prúdiť a tým vás sama osebe navnadila a pomohla vám uvoľniť sa. Pozor! Poriadok sa nemyslí len ten naoko. Základom je mať upratané pod posteľou, povysávané, eliminujte elektronický smog a odborníčka na feng šuej Skye Alexand hovorí, že extrémne pomáha aj odstránenie nepotrebných a starých vecí zo spálne. Myslíme tým páve tie šaty, svetre a tričká, ktoré uchovávate, hoci viete, že už ich na seba nedáte. Preč s nimi a sex sa razom zlepší.

Oranžová farba

Hodí sa pri akýchkoľvek problémoch so sexom. Je magická pre obe pohlavia. V účinnosti podľa feng šuej dokonca prebíja červenú. Oranžová stimuluje chuť na samotné milovanie a okrem toho má schopnosť zmierňovať depresie a vylepšovať náladu. Všetky tieto jej účinky znamenajú, že jednoducho to bude vo vašej spálni lepšie ráno aj večer. Na druhej strane to netreba preháňať. Úplne postačí jedna vymaľovaná stena na oranžovo, alebo napríklad posuvne dvere môžu mať tento hrejivý odtieň.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
10.10. 2020 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy