21.5. 2020 9:00

Pamätáte si na seriálového Dawsona? Dnes má 5 detí a naozaj krásne bývanie

21.5. 2020 9:00

Pamätáte si na seriálového Dawsona? Dnes má 5 detí a naozaj krásne bývanie

Foto: archív

Tínedžerský seriál Dawsonov svet vytiahol na svetlo sveta herca Jamesa Van Der Beeka. Hoci po svojej najslávnejšej úlohe už žiadnu veľkú kariéru neurobil, ostal v brandži a nedarí sa mu zle. S manželkou aktuálne nanovo zariadili svoj domov a je to veru paráda!

Jamesa Van Der Beek má s manželkou Kimberly 5 detí. Početná rodina sa priznala, že doteraz žili, ako prišlo - sústredili sa na príchody detí, pomedzi to na prácu a na dizajnovanie domu nebol čas. Svoje bývanie označili za chaotické a to sa rozhodli zmeniť. Vďaka šikovnej dizajnérke budú po novom bývať v naozaj parádnom interiéri. 

Dom v Beverly Hills, ktorý patrí rodine známeho herca, sa odel do svetlých farieb. Dominuje biela, k nej drevo a ako kontrast jemné čierne prvky. Farieb je málo, ale o to viac je rôznych materiálov, ktoré vytvorili príjemný domáci pocit. Dizajnérka navyše prezradila, že väčšina sa dá čistiť vodou a mydlom, aby bola starostlivosť o domácnosť pri toľkých deťoch čo najjednoduchšia.

Bývanie herca Jamesa Van Der Beeka.
Bývanie herca Jamesa Van Der Beeka.
Zdroj: architecturaldigest.com

V dome nechýba dostatok svetla a priestoru pre ratolesti, vonkajší priestor je takisto zariadený podľa predstáv rodiny. Jedným z ich najobľúbenejších kúskov je veľké posteľové sedenie pri bazéne, na ktorého návrhu pracoval sám herec. Aj preto je naň právom hrdý a veľmi rád ho využíva. Celé bývanie seriálového Dawsona uvidíte v galérii článku. Nechýba kuchyňa, obývačka či detská izba.

autor:  Gabi
21.5. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy