24.9. 2020 9:00

Nečakaný kúsok u Márie Čírovej: Čo zaujímavé si dala do obývačky?

24.9. 9:00

Nečakaný kúsok u Márie Čírovej: Čo zaujímavé si dala do obývačky?

Foto: Instagram M.K.Č.

Obľúbená speváčka z času na čas vpustí svojich fanúšikov do svojho domu o čosi viac. Prostredníctvom Instagramu odhaľuje súkromie a kým doteraz pôsobilo jej bývanie skôr tradične než moderne, jedným prvkom prekvapila. Čo nečakané má v obývačke?

Čerstvá trojnásobná mamička sa najnovšie pochválila svojou obývačkou. Síce písala o alergiách a boji proti nim, no na fotografii k príspevku sa nedal prehliadnuť krásny kus obývačky. Krb ozdobený ručne robeným vencom, nízka skrinka so zaveseným televízorom a vysoký kvet v rohu nápadne dopĺňalo netradičné kreslo. Nízke, mäkučké, no najmä v sýtej žltej farbe. 

Mária Čírová má doma takéto parádne kreslo.
Mária Čírová má doma takéto parádne kreslo.
Zdroj: Instagram.com/mariacirova

Tento trendový kúsok je na Máriiných príspevkov novinkou a doslova rozžiaril bývanie. Doteraz jej domu podľa zverejnených fotiek dominovali svetlé a prírodné farby, odvážnejšie odtiene akoby v ňom ani neboli. Ako však vidno, ani Instagram nikdy neodhaľuje všetko. Práve efektné kreslo potvrdilo, že za objektívom môže byť všetko inak a ktovie, možno je tento kus nábytku u Kachútovcov novinkou. To už vedia len oni...

Krásny prvok však do sympatickej obývačky zapadol a je pomyselnou čerešničkou. Takéto akcentové detaily robia bývanie originálnym a Márii Čírovej sa to podarilo. Viac z jej života uvidíte v galérii. 

autor:  Gabi
24.9. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44