8.10. 2020 9:00

Johnny Depp konečne ukázal niečo zo súkromia: Ako si známy herec býva?

8.10. 9:00

Johnny Depp konečne ukázal niečo zo súkromia: Ako si známy herec býva?

Foto: Getty Images

Johnny Depp si vždy úzkostlivo strážil súkromie. Hoci je to povahou búrlivák, svoj skutočný život si nechával pre seba a neodhaľoval ho. S príchodom korona-pandémie poľavil a pridal sa k hviezdam, ktoré majú konto na sociálnej sieti Instagram. Čo tam zo svojho bývania ukázal?

Filmový Jack Sparrow či Willy Wonka si doma sadol s gitarou a fanúšikom zahral i zaspieval. The Times They Are A-Changin od Boba Dylana podal vlastným štýlom a ako inak, verejnosť bola nadšená. Okrem svojho nadania však ukázal ešte niečo - jednu zo svojich izieb, ktorá je zariadená pre jeho hudobné ja.

Málokto vie, že Johnny Depp je okrem herca aj spevákom. Má vlastnú kapelu, ktorá je aktívna a dokonca chodí na turné, takže známy idol potrebuje trénovať. Má na to prispôsobené aj bývanie a v izbe, ktorú ukázal, má nielen komornú atmosféru, ale aj klavír či gramofón.

Herec vlastní viacero nehnuteľností v meste Los Angeles a dokonca si medzi nimi mal dať postaviť tunel. Okrem iného investoval do jachty, penthousov či bývania vo Francúzsku a jeho životný štýl je vraj veľmi extravagantný. Svetu však z neho ukazuje len zlomok, napríklad spomínanú hudobnú izbu alebo kúsok svojej záhrady s ručne namaľovaným obrazom. Johnny Depp je totiž aj vášnivým maliarom.

Dôkaz nájdete v galérii.

autor:  Gabi
8.10. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44