28.10. 2020 9:00

Hviezda Teórie veľkého tresku sa zbavila domu: Čo sa stalo s bývaním, kde chcel zostarnúť?

28.10. 9:00

Hviezda Teórie veľkého tresku sa zbavila domu: Čo sa stalo s bývaním, kde chcel zostarnúť?

Foto: Joshua Spooner via People.com

Seriálový Rajesh Koothrappali, ktorý je jedným z vedcov v Teórii veľkého tresku, predal svoj krásny dom v Los Angeles. Na tom by možno nebolo nič zvláštne, no len pár rokov dozadu vyhlasoval, že je to jeho vysnívané bývanie a chce ho v rodine udržať pre ďalšie generácie.

Kunal Nayyar sa však rozhodol inak. V tomto roku sa domu zbavil a dostal zaň necelé 4 milióny. Zavrel za sebou jedny dvere, pritom ešte v roku 2017, keď dnu vpustil známy magazín, dúfal, že tu zostarne. Mal plány, že práve táto vila ostane v rodine a bude sa dediť po generácie, ako je v jeho rodnej Indii zvykom. Ku kúpe ich zlákalo najmä jedinečné trojuholníkové usporiadanie, čo pre herca znamená dobrú energiu.

Dom s rozlohou 500 štvorcových metrov sa môže pochváliť tromi spálňami, tri a pol kúpeľňami, krásnym exteriérom s bazénom i krytým patiom. Štedrosť izieb je samozrejmá, takisto moderné zariadenie, ktoré ponúka všetok komfort. Kunal Nayyar však toto posunul ďalej a spolu s manželkou už bývajú v novom. Ich domovom sa stal prietsrannejší dom po Nicolasovi Cageovi v historikcom losangeleskom Hancock Parku.

Herec Kunal Nayyar chcel v tomto dome zostarnúť, no predsa ho predal.
Herec Kunal Nayyar chcel v tomto dome zostarnúť, no predsa ho predal.
Zdroj: Joshua Spooner via People.com

Pozrite si detaily domu, ktorého sa seriálová hviezda zbavila, v galérii článku. Krásne bývanie sa predalo za rýchlych 11 dní a niet divu - romantická atmosféra okolo domu je naozaj lákavá.

autor:  Gabi
28.10. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44