21.1. 2021 9:00

Celebritná dcéra chce bývať sama: Má 20 a nový dom s miliónovým výhľadom

21.1. 9:00

Celebritná dcéra chce bývať sama: Má 20 a nový dom s miliónovým výhľadom

Foto: Realtor.com

Deti známeho herca Willa Smitha sú jednými z tých, ktoré si na svoj život sami zarábajú. Dcéra Willow Smith má len 20 rokov, ale tri hudobné albumy, je súčasťou úspešnej talk show, a tak si môže kúpiť svoje prvé samostatné bývanie. A to nie len tak hocikde!

Mladá umelkyňa sa rozhodla začať samostatne bývať v Malibu. Obľúbené miesto hviezd si nevybrala náhodou - neďaleko žila v prepychovom sídle s rodičmi a ďaleko neodišiel ani jej starší brat. V Malibu si vybrala dom s krásnym výhľadom a veľkostne tak akurát pre mladú slobodnú ženu s celebritným zázemím.

Willow Smith bude po novom bývať v dome so štyrmi spálňami a štyrmi kúpeľňami. Celková rozloha domu je niečo cez 277 metrov štvorcových a poskytuje štedré izby s moderným vybavením. Miestnosti sú dokonalo presvetlené veľkýmo oknami od stropu až po zem, a to aj v kúpeľni.

Nový dom Willow Smith, dcéry Willa Smitha, v Malibu.
Nový dom Willow Smith, dcéry Willa Smitha, v Malibu.
Zdroj: Realtor.com / Ge junmei - Imaginechina

Domu nechýba terasa s výhľadom, no bazén netreba. Speváčko-herečka so známym priezviskom to má na skok do oceánu, ktorý vidí z domu ako na dlani. Práve tento faktor a tiež rozsiahly zelený pozemok naokolo dvihli cenu domu na 3,1 milióna dolárov. Willow Smith vraj platila z vlastného, aby mala z nového bývania skutočný pocit samostatnosti. 

Viac detailov domu uvidíte v galérii. 

autor:  Gabi
21.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44