5.3. 2021 9:00

V byte módnej návrhárky: Ligotavé kráľovstvo v tej najútulnejšej podobe

5.3. 9:00

V byte módnej návrhárky: Ligotavé kráľovstvo v tej najútulnejšej podobe

Foto: Westwing, archív firiem

Elegancia, kvetinové akcenty a množstvo ženskosti – presne to charakterizuje bývanie módnej influencerky.

Kto tu býva: Farina Opoku je zakladateľka blogu NovaLanaLove, kde pravidelne publikuje najnovšie módne a beauty trendy. Na Instagrame @novalanalove ju sleduje viac ako 1,3 milióna ľudí. Je známou módnou návrhárkou žijúcou v Kolíne. Návšteva u nej doma nám potvrdila, že svoj skvelý vkus využila aj pri zariaďovaní. V spolupráci s Westwingom sa jej podarilo vytvoriť krásny a komfortný interiér, ktorý často využíva aj pri fotení. Tvorí skvelé pozadie pre jej autorskú módnu značku.

Hlavne pohodlne

Byt nachádzajúci sa v samom centre mesta má veľké miestnosti s francúzskymi oknami, ktoré zabezpečujú dostatok svetla. Krásna parketová podlaha odkazuje na starobylý pôvod domu. Prianím majiteľky bolo, aby bol byt moderný a estetický, ale zároveň praktický a predovšetkým útulný. Farina ako módna návrhárka zastáva názor, že by sme mali nosiť len to, v čom sa cítime pohodlne. Podobnou zásadou sa riadila aj pri aranžovaní svojho domu.

Farina Opoku
Farina Opoku
Zdroj: Westwing, archív firiem

Prosím, vstúpte

Už v predsieni sme oslnení neobvyklou eleganciou konferenčného stolíka a najmä lavice so zlatou podnožou, ktorá sa využíva pri obúvaní. Tomu sa hovorí perfektná vizitka domu! Čalúnené lavice sú všestranné kúsky nábytku, ktoré môžu stáť aj pred posteľou alebo poslúžia na príležitostné sedenie v obývacej izbe. Celok dopĺňa stena s modernými obrazmi v bielych rámoch a nadýchaný behúň.

autor:  Jana Vrbová
5.3. 2021 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy