11.3. 2021 9:00

V byte legendárnej Hany Zagorovej: Dve poschodia, krb a moderné detaily

11.3. 9:00

V byte legendárnej Hany Zagorovej: Dve poschodia, krb a moderné detaily

Foto: archív

Známa speváčka si založila účet na sociálnej sieti Instagram a jej súkromie sa mierne poodhalilo. V prostredí svojho krásneho bytu sa nielen fotí, ale aj robí príjemné video-prenosy. A tak môžeme nakuknúť, kde si spolu s manželom žijú.

Legendárna hviezda je aj na dôchodku stále aktívna. Spieva, nahráva, propaguje a robí aj online rande so známymi umelcami. Kým takto fanúšikom spríjemňuje chvíle v aktuálnej situácii domácej karantény, môžeme vidieť aj to, ako speváčka žije.

S manželom Štefanom Margitom už nejaký ten čas obývajú byt v pražskom Podolí. Bývanie je mezonetové, takže má dve poschodia a tie prepája efektné schodisko. Práve tento prvok je najčastejšie vidieť na živých prenosoch Hany Zagorovej - schodisko za jej chrbtom, veľké okná od podlahy po strop a pohodlné kreslo, ktoré je jej obľúbeným.

Speváčka Hana Zagorová žije v mezonetovom byte, ktorý je aj po rokoch stále moderný.
Speváčka Hana Zagorová žije v mezonetovom byte, ktorý je aj po rokoch stále moderný.
Zdroj: Instagram.com/@hanazagorova_official

Známy pár pred sťahovaním netajil, že si byt nechali upraviť podľa svojich predstáv, nakoľko bol vtedy ešte vo výstavbe. Vzniklo tak nadčasové bývanie, ktoré je stále moderné a priestorovo šikovné pre manželský pár. Majú dve terasy, prepojenú kuchyňu a obývačku, krb v prechode týchto priestorov a samozrejme, veľmi príjemný výhľad. Farebne je byt ladený do elegantného kontrastu bielej a dreva.

Nahliadnite do galérie a uvidíte zábery Hany Zagorovej do jej krásneho bytu. Nie je ich veľa, ale prezrádzajú, že speváčka si s manželom žijú veľmi pekne a útulne.

autor:  Gabi
11.3. 2021 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy