6.9. 2021 18:00

Šťastie aj peniaze: Feng šuej u vás doma je cesta, ktorá funguje

6.9. 2021 18:00

Šťastie aj peniaze: Feng šuej u vás doma je cesta, ktorá funguje

Foto: Shutterstock

Vo feng šuej sa stretáva krása s úžitkom. Vďaka príjemne zariadenému interiéru si môžete do života pritiahnuť kopu príjemných vecí. Pre mnoho ľudí je pritom základom domácej pohody šťastie a dostatok peňazí. A aj to vie feng šuej zariadiť.

Korytnačka

Vo feng šuej významné zviera. Jedno z najvýznamnejších čo sa týka prosperity, zhodnotenia financií a šťastia. Symbolom tohto zvieraťa je dlhovekosť a pritom ide o duchovné stvorenie, ktoré je veľmi cenné. Preto priťahuje rovnaké vibrácie aj k vám domov. Dekorácia v podobe korytnačky je správnou voľbou, ak máte záujem práve o šťastie a peniaze.

Nájdite vhodné miesto

Symbol, soška, maľba, alebo aj fotografia korytnačky má svoju silu, avšak záleží aj na tom, kde ho umiestnite. Pri vchode bude odrážať zlú energiu a vítať pozitívne tú dobrú. Výsledkom je, že odplaší napríklad situácie, v ktorých o peniaze prichádzame a prihrá tie, ktoré sú ich zdrojom. Korytnačka umiestnená na severe znamená magnetickú príťažlivosť financií a dobrých príležitostí. Na severozápade zvyšuje pocit šťastia. Ideálne je preto mať korytnačky doma minimálne dve.

Symbol korytnačky je magnetom na financie.
Symbol korytnačky je magnetom na financie.
Zdroj: Shutterstock
autor:  Marcos
6.9. 2021 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok