24.2. 2021 15:00

Umývačka riadu: Poradíme vám, aké parametre si všímať

24.2. 15:00

Umývačka riadu: Poradíme vám, aké parametre si všímať

Foto: http://fuzziday.com

Už nejaký ten rok patrí k nevyhnutnej výbave kuchyne. Najmä ak je vás doma viac, v dreze ostáva po večeri kopa riadu a času i energie je po celom dni málo. O úspore peňazí nehovoriac.

Umývačiek riadu je na trhu niekoľko typov a veľkostí. Napriek tomu jej správny výber vôbec nemusí byť jednoduchý. Ak však budete mať dostatok informácií a zoberiete rozum do hrsti, tú pravú hravo nájdete. V prvom rade si z ponúkaných modelov vyberte tie, ktoré kapacitne zvládnu poumývať množstvo riadu, ktoré bežne používate. V druhom kole sa rozhliadnite po svojej kuchyni a rozhodnite sa, akú umývačku chcete.

Zabudovanú, stolovú alebo voľne stojacu? Zabudované stoja viac. Patria do vyššej triedy, sú nenápadné a tiché, takže pokojne môžu pracovať aj v noci a nebudú vás rušiť. Po tretie, ak vám už zostalo len pár horúcich tipov, pozrite sa im na zúbok. Máte špeciálne požiadavky na ekologickú prevádzku? A čo hovoríte na vnútorné členenie, ponuku programov a funkcií? Zaujíma vás aj počet filtrov na zachytenie nečistôt? Malo by, ovplyvní to totiž kvalitu umývania.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
24.2. 2021 15:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy