1.10. 2022 18:00

Nela Pocisková sa do Bratislavy nesťahuje: Kúpili veľký dom, ale...

1.10. 2022 18:00

Nela Pocisková sa do Bratislavy nesťahuje: Kúpili veľký dom, ale...

Foto: https://www.instagram.com/p/CgPGE6dsbxb/

Dlhoroční partneri Nela s Filipom, ktorí bývajú v dome v Ivanke pri Dunaji, už dlhší čas pokukovali po niečom väčšom a na inej adrese. Investovali do domu vo vychytenej časti Bratislavy, ale vyzerá to tak, že sťahovanie tak skoro nebude.

Herečka Nela Pocisková si s partnerom Filipom Tůmom pred dvoma rokmi kúpili veľký dom pod hradným kopcom v Bratislave. Spomínaná lokalita je naozaj vychýrená a najbližšie to budú mať k Filipovým rodičom, ktorí bývajú tesne vedľa. Neďaleko má dom syn bývalého prezidenta Ivana Gašparoviča, nachádza sa tam aj nehnuteľnosť herečky Sone Valentovej.

Rodinka sa však stále nepresťahovala, lebo ich brzdí jedna zásadná vec. Ide o starší dom, ktorý si vyžaduje veľké rekonštrukčné práce. "Skoro dva roky čakáme na búracie povolenie, preto tam nemáme čo robiť. Stále čakáme. Je to Staré Mesto a zisťujeme, že sa tam takto čaká. Tak čakáme aj my, čakáme a nevieme, dokedy budeme čakať,” vysvetlila pre Plus 1 Deň sklamaná Pocisková.

Cena podobnej nehnuteľnosti sa v tejto lukratívnej časti podľa realitného makléra pohybuje v rozmedzí 600 – až 900-tisíc eur, úpravy vyžadujú ďalšiu investíciu. Poschodový dom v Hradnom údolí má výhľad na Dunaj a samozrejme, veľký potenciál. O niekoľko rokov uvidíme, ako si bratislavské bývanie známy pár nechá upraviť.

Kúpený dom uvidíte v galérii >>>

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
1.10. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok