1.12. 2021 6:00

Najsilnejší vianočný trend 2021: Stavíte naň aj vy?

1.12. 2021 6:00

Najsilnejší vianočný trend 2021: Stavíte naň aj vy?

Foto: pexels.com

Vianoce považujeme za najkrajší sviatok roka, k čomu prispieva, okrem ich duchovného rozmeru, i výzdoba. Vianočný stromček, svetielka a dekorácie rôzneho druhu krášlia naše interiéry a dodávajú im až magické čaro. Zaujíma vás, aké sú tohtoročné trendy? Tým najsilnejším je UDRŽATEĽNOSŤ.

Farba vianoc

Motív prírody a zeme kraľujú farebnosti tohtoročných Vianoc. Trendová je farebná paleta v teplejších zemitých odtieňoch, ako je napríklad hnedá, zemitočervená, žltá, sivá a zelená vo svetlých i v tmavých tónoch. Dokonalý vianočný efekt vykúzlite vďaka vintage dekoráciám s prvkami zlatej, striebornej alebo medenej farby. Slávnostný podtón pridajú odlesky a trblietky v pastelových odtieňoch. Ako doplnkové dominujú farby ako pivonkovo-ružová, okrová, terakotová, pieskovohnedá, žltá a koralovočervená.

Vianoce inšpirované prírodou

V rovnakom duchu sa nesú dekorácie, pričom veľký dôraz je na prírodné materiály a čisté línie, ktoré navodzujú pocit harmónie. „Letia“ materiály ako drevo, papier, korok, juta a sklo. Vianočné vzory a motívy sú inšpirované lesom. Na ozdobách a dekoráciách sa objavia žalude, kôra, listy, orechy alebo šišky.

autor:  Radomir
1.12. 2021 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy