24.1. 2021 9:00

Zväčšujeme priestor: Jednoizbový byt, ktorý vyvracia fámy

24.1. 9:00

Zväčšujeme priestor: Jednoizbový byt, ktorý vyvracia fámy

Bývanie v malom útulnom byte, kde toho veľa netreba upratovať, sa nám páči dovtedy, kým ho máme v prenájme. Len čo by sme sa do neho mali natrvalo nasťahovať, začali by sme sa na neho pozerať celkom odlišne a tiež by sme si položili otázku, či postačí na život v dvojici.

Jednoizbový byt

Nie je byt ako byt. Toto pravidlo platí aj pre nadštandardné byty, ktorých rozloha pripomína rodinný dom. Dobrá dispozícia a orientácia na svetové strany situáciu značne uľahčuje. Byt o výmere 35 metrov štvorcových predstavuje v našich zemepisných šírkach jednoizbový byt. Ak si odmyslíme priečky, s priestorom sa dá celkom slušne popasovať, aby naplnil naše predstavy o kvalitnom bývaní.

Menší, ako sa javí

Malý byt je definitívna výzva. Keď poznáme naše priority, všetko prebieha pri budovaní príbytku hladšie. Vyhranený štýl a schopnosť podriadiť sa potrebám priestoru sú jedným z predpokladov k tomu, aby sme naše zámery dotiahli do úspešného konca. Zobrazený byt vyzerá cool a nikomu by azda ani nenapadlo, že je v skutočnosti od dosť menší, ako sa na prvý pohľad javí.

Zdroj: katarína
24.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44