11.9. 2023 6:00

Zuzana Vačková menila obývačku: Kedysi zaprataná, teraz moderná a útulná

11.9. 6:00

Zuzana Vačková menila obývačku: Kedysi zaprataná, teraz moderná a útulná

Foto: MICHAL SMRČOK

Herečka sa so svojimi fanúšikmi rada delí o kúsok svojho súkromia. Okrem iného ukazuje aj svoj domov, v ktorom už čo - to prerobila.

Obľúbená herečka približne rok a pol dozadu menila kuchynskú linku, a tak ostala úprava jej obývačky v úzadí. Aj tento priestor však prešiel zmenou a výsledok je naozaj efektný. Čo predtým pôsobilo zapratane, je dnes moderné, efektné a najmä dokonalo útulné.

Pozrite si obývačku v galérii >>>

Súčasná podoba obývacieho priestoru, ktorý je otvorený a plynulo prepojený s jedálňou a kuchyňou, má viacero efektných prvkov. Dominantná stena je z bielej tehly, k jej odtieňu pasuje svetlá sedacia súprava. Hnedá drevená skrinka pod televízorom je nadčasovým kúskom, za pozornosť stojí aj farebný obraz. Ten má pre pani domácu osobitú hodnotu.

Sympatická obývačka nie je preplnená, a predsa poskytuje všetko potrebné. Pre zútulnenie je tu koberec, nechýbajú vankúše ani milovaná zeleň. Tej má Zuzka Vačková doma naozaj veľa a odkazuje na záhradu, ktorá čaká vonku. Aj preto sú okná spodného priestoru domu veľké a bez závesov či záclon. Aby bol výhľad dokonalý.

Pozrite si viac v galérii >>>

autor:  Gabi
11.9. 2023 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy