10.11. 2022 9:00

Zosnulá hviezda zo Sexu v meste: Prekvapivo skromný dom, nie ako kolegyne!

10.11. 2022 9:00

Zosnulá hviezda zo Sexu v meste: Prekvapivo skromný dom, nie ako kolegyne!

Foto: Richard Horn for Sotheby’s International Realty

Preslávila ho úloha homosexuála v seriáli Sex v meste, v skutočnosti mal život celkom iný. Herec Willie Garson miloval ženy, žil nenápadne, a to vo štvrti, ktorá má ďaleko od honosného L.A.

V seriáli bola jeho domovom newyorská štvrť Greenwich Village, v realite to bola štvrť Valley Village v Los Angeles. Pomerne nenápadný dom kúpil v roku 2005 za niečo vyše milióna dolárov. Nakoľko vo veku 57 rokov zomrel, jeho majetok je na predaj. Dom má hodnotu necelých 1,7 milióna dolárov.

Nízky bungalov z 30. rokov minulého storočia má španielsky nádych. Vnútri nájdete 3 spálne, 2,5 kúpeľne a priestrannú obývačku. Očarujúco pôsobí jej vysoký strop s trámami, takisto krb či masívne klenuté okno v jedálni. Neprehliadnuteľný je vintage závan vďaka vybranému zariadeniu.

Dom zosnulého herca sa nachádza za vysokým živým plotom, vďaka čomu je takmer viditeľný. Plusom je pokojná záhrada s bazénom v štýle lagúny s prelievajúcou sa vodou. Nahliadnite do interiéru domu, ktorý je celkom iný ako domy kolegýň Willieho Garsona - pokojný, nenápadný a necelebritný.

VIAC V GALÉRII >>>

autor:  Gabi
10.11. 2022 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy