11.1. 2023 6:00

Znamenia zverokruhu, ktoré si potrpia na najmodernejšie bývanie

11.1. 6:00

Znamenia zverokruhu, ktoré si potrpia na najmodernejšie bývanie

Foto: freepik.com

Sú so svojím bývaním spokojní do momentu, kým nepríde nová módna vychytávka, niečo modernejšie, atraktívnejšie, čo rezonuje spoločnosťou. Pretože môže sa im doma akokoľvek dobre žiť, akonáhle zistia, že ich príbytok je mimo módneho trendu, razom prestávajú byť spokojný so svojim životom.

Baran

Impulzívne znamenie, ktoré sa nedokáže uspokojiť s tým, že y bol niekde mimo centra diania. Baran je jednoducho ten typ znamenia, ktorý študuje módne a dizajnové časopisy práve s tým cieľom, aby okolie nemohlo povedať, že už prešvihol vlnu. Jeho agresívnejšia povaha sa prejavuje aj tým, že je napríklad schopný vymeniť vcelku nový gauč len preto, že v módnych časopisoch ho označia za model z minulej sezóny.

Baran rád vymení staré za nové.
Zdroj: Sylwan

Býk

Znamenie zamerané na pozitívnu zmenu. No a práve rekonštrukcia a zmeny v interiéri sú práve vnímané ako zmeny k lepšiemu. Z toho vyplýva, že práve býk bude patriť k tým, ktorí radi prikývnu na modernejšie zariadenie. Navyše majú v sebe súťaživého ducha a tendenciu súperiť s ostatnými práve aj v tom, ako by mohli mať zariadený domov. Preto chcú mať vždy to najlukratívnejšie  a najnovšie na trhu aj u seba doma.

autor:  Marcos
11.1. 2023 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy