27.5. 2022 9:00

Znamenia s najkrajšou kuchyňou. Oplatí sa prísť nielen na kávu

27.5. 9:00

Znamenia s najkrajšou kuchyňou. Oplatí sa prísť nielen na kávu

Foto: Profimedia

Ich domácou pôdou je jednoznačne kuchyňa. Posedia si v nej, porozprávajú, aj pripravia chutné jedlá. Je to doslova ich priestor sebarealizácie nielen čo sa týka kuchtenia na sporáku, ale aj zútulnenia priestoru. Kuchyňu majú jednoducho v krvi.

Býk

Vždy vsádza na svoje zmysly. Je preto skvelý kuchár a sám to o sebe vie. Veľkou výhodou je, že sa s vareškou nielen cíti ako šéf, on ním aj skutočne je. Jeho kuchyňa hýri pestrosťou, širokou ponukou potravín, ale aj inováciami. Miluje, ak môže využívať unikátne technológie k zlepšeniu prípravy svojich jedál. No a to samozrejme zlepšuje aj celý kuchynský dizajn.

Rak

Znamenie, ktoré by dokázalo stráviť v kuchyni doslova celý život. Rak je presne tým rodinným typom človeka, ktorý návštevu radšej zavolá do kuchyne ako do obývačky. Miluje rodinu aj tradície. No a v minulosti na dedinách bola kuchyňa hlavným ihriskom spoločenských udalostí. Pre raka je touto ikonou dodnes. Preto ju rád vyšperkuje. Najčastejšie chce mať kuchyňu otvorenú, aby ju mal prítomnú prakticky v celom dome.

autor:  Marcos
27.5. 2022 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy