14.4. 2020 9:00

Žije si ako hviezda! Bývalá žena Janka Kronera prekvapuje luxusom a vlastným kinom!

14.4. 9:00

Žije si ako hviezda! Bývalá žena Janka Kronera prekvapuje luxusom a vlastným kinom!

Foto: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Bývalej manželke Janka Kronera stačil jediný pohľad a vedela, že dom pod hradom pri Bratislave bude jej. A zdá sa, že jej to vyšlo. Bývanie v krásnej lokalite a pekne zariadenom interiéri jej vyhovuje aj po rokoch.

Dom pochádza  z roku 1910 a bývalý majiteľ ho dal postaviť ako repliku pôvodného domu, ktorý bol už na spadnutie. Keď ho prvýkrát videla známa scénaristka Adriana, mala pocit, že bol stavaný pre ňu.

O radu požiadala aj kolegov

Vyhovoval jej po všetkých stránkach  - polohou, veľkosťou a aj dispozíciou. Nechala si rok na zžitie sa s ním a premyslenie zariadenia. O rady požiadala aj kolegov, ktorí vytvárajú televízne scény a filmové interiéry. V dome napokon zmiešala niekoľko štýlov - industriálny, koloniálny a art deco. Spolu vytvárajú príjemnú atmosféru a navzájom sa nerušia.

V interiéri prevláda drevo, kov, kožušiny a koža.
V interiéri prevláda drevo, kov, kožušiny a koža.
Zdroj: Oliver Balog

Tu sa rozhodovalo, čo ďalej

Časť prízemia domu slúži na prácu a vo veľkej obývačke sa často stretáva s kolegami. Tam sa neraz rozhodovalo o tom, ako sa budú vyvíjať ďaľšie epizódy televíznych seriálov. Obývačka je zariadená prakticky, v strede miestnosti je aj pracovný stôl, kde Adriana píše scenáre.

Vlastné kino

V podkroví si Adriana vybudovala vlastné kino, ktoré pripomína nedbalú noblesu bývania amerických filmových hviezd. Sledovanie filmov je súčasťou jej práce, takto mu dodala príchuť relaxu. Na vytvorenie výnimočnej atmosféry je tu 60 metrov led osvetlenia, špeciálne upravené steny, čierne sklo, hrubé koberce aj niekoľko reproduktorov.

Viac uvidíte v galérii.

autor:  Daniela
14.4. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44