8.11. 2019 18:00

Ženy narodené v TOMTO znamení milujú luxus a muž sa nimi rád pred druhými pýši

8.11. 2019 18:00

Ženy narodené v TOMTO znamení milujú luxus a muž sa nimi rád pred druhými pýši

Znamenie, v ktorom sa narodíte, určuje veľa vašich povahových vlastností, ale do istej miery aj vkus, ktorý máte. Na toto doma nezabudnite!

Ženy narodené v TOMTO znamení milujú luxus a muž sa nimi rád pred druhými pýši

Narodili ste sa pod mocným znamením, ktorého doménou je august? Hovoríme o Levovi. Toto znamenie rozhodne pristane nejednej žene. Levice totiž budia obdiv a pozornosť každého muža. Na to by ste rozhodne nemali zabúdať ani v súkromí za dverami svojho domova. Ako by si teda mali vhodne zariadiť svoje bývanie dámy - Levice?

Pozrite si aj: TAKTO si očistíte priestor od zlej energie a negativity

Moc spájaná s Levom v kombinácii s krásou a vyžarovaním slnka. Aj takto sa dajú charakterizovať dámy narodené doslova uprostred leta, v znamení Leva. Ide skutočne o magické znamenie plné temperamentu a energie. Dámy - Levice sú stredobodom každej spoločnosti, dokonca nielen tej mužskej. Naplno sa to prejavuje aj v ich vlastnej domácnosti.

Ženy narodené v TOMTO znamení milujú luxus a muž sa nimi rád pred druhými pýši
Zdroj: Horst P. Horst

 

So štipkou flirtu

Každý, kto doma navštívi Levicu, bude uchvátený. Ak nie je zadaná, zapôsobí svojím čarom a popletie hlavu (aspoň dočasne) každému mužovi. Od návštevy, priateľov, známych, ale podvedome aj od rodiny očakáva galantnosť a šľachetnosť, zakladá si však aj na bohatstve a spoločenskom postavení, i keď to nemusí byť vyslovene okázalé.

Ostatní práve čítajú: Dosť bolo nekvality! Ako si vybrať dáždnik, ktorý vám vydrží až do smrti?

S rovnakým úmyslom zariaďuje aj svoje bývanie. Zdá sa, že k tomu ani nepotrebuje veľkú námahu, pretože aj tá najmenšia drobnosť pôsobí v jej okolí luxusne. Má dobrý cit pre vkus, a preto vie, že nesmie siahať po lacných veciach.

Mohlo by vás zaujímať aj: Interiérové rastliny, ktoré vám zabezpečia zdravie

Život na vysokej nohe

Pre Levice je typické, že nevedú práve najlacnejší život, sú však ženami, ktorými sa ich muž môže vždy pochváliť. A ony samé sa vždy môžu spoľahnúť, že ich domácnosť bude pôsobiť ako z titulnej stránky časopisu o bývaní. Nejde len o aktuálne trendy, tým sa nemusí podriaďovať.

Ženy narodené v TOMTO znamení milujú luxus a muž sa nimi rád pred druhými pýši

 

Netúži byť gazdinkou, ktorá sa stará len o rodinu a aby bolo vždy doma napečené niečo sladké ku káve. Práve naopak, domácnosť zvláda tak akosi popri všetkom ostatnom, jej úlohou, pre ktorú sa narodila, je úloha hviezdy a hostiteľky.

Prečítajte si aj: Feng šuej tvrdí: Šťastný život začína správnym výberom dverí. Máte tie „šťastné"?

Bude milovať bývanie v štedrých a veľkých domoch či bytoch, kde môže prijímať spoločnosť, organizovať večierky, či oslavy a kde si vyslúži dostatok pozornosti okolia. Do svojej obývačky teda umiestni dostatok miest na sedenie a na stenu by nemala zabudnúť zavesiť svoj obľúbený obraz. Nemýlime sa, ak povieme, že pôjde o jej portrét!

Pozrite si aj: Ak vám na záhradu zablúdi toto zvieratko, postarajte sa o neho: Odplatí sa vám!

Čím poteší blízke okolie Levicu?

Vždy obklopená spoločnosťou potrebuje mať plný domáci bar i dostatok servírovacieho riadu a skla. Takýto dar ju vždy poteší a ona nebude váhať všetkých hneď pohostiť.

Ako by mal vyzerať interiér Levice? Pozrite si v našej GALÉRII!

Zdroj: agáta
8.11. 2019 18:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44