10.9. 2015 6:00

Zariadenie z pohľadu škandinávskych interiérov

10.9. 2015 6:00

Zariadenie z pohľadu škandinávskych interiérov

Vecne a efektne zariadiť príbytok si vyžaduje podvoliť sa jasne stanovenej stratégii. Severania sú príkladom pre celú Európu, že pri jeho dizajnovaní nepotrebujete dlho chodiť okolo horúcej kaše. Interiér v štýle škandinávskej estetiky, nie je mimo územia svojho pôsobenia žiadnym prehreškom.

Zariadenie z pohľadu škandinávskych interiérov
 
Neformálny vzhľad
Biele steny a prevažne aj podlahy sa hodia do každého typu príbytku. Rozjasnia atmosféru a znásobia svetlo. Ďalším dobrým ťahom, ktorý sa severanom za desaťročia osvedčil, sú prírodné materiály. Nedajte dopustiť na ne ani vy. Neformálny vzhľad pôsobí odľahčene a nenútene. Postarajte sa o pohodlné bývanie s vynaložením minimálnej námahy.

Nenáročný prístup
Neutrálne odtiene sa navzájom ľahko kombinujú. Škandinávsky štýl vás aj v tomto smere odbremení. Ako umiestniť nábytok v priestore tak, aby vyznel harmonicky? Jednoduchá silueta a nevšedné textúry obrazne zafarbia interiér a premenia ho na jedinečné miesto. Vizuálny zážitok doprevádza aj hmatový. Priateľskú atmosféru si s radosťou užijete celoročne.

Zariadenie z pohľadu škandinávskych interiérov
 
Pečať vášho vkusu
Historické interiéry aj novostavby sú prejavom škandinavského štýlu úprimne naklonené. Žiadne tlaky aktuálnych trendov, len vy a váš interiér. Zariaďovanie zoberte ako príjemnú hru. Postupujte pozvoľným tempom, aby ste si boli každým kúskom stopercentne istí. Kombinujte nové so starým, aby interiér získal zaslúžene originálne vyznenie.

Harmonické naladenie
Vŕzgajúca podlaha, vábivá patina a kusy, s ktorými ste úplne spätí. Škandinávsky štýl pôsobí ležérne a odzrkadľuje nepriamo životný štýl majiteľov nehnuteľnosti. Nadčasovosť zariadenia vás podvedome harmonicky naladí. Nebudete nútení sa pozerať na zariadenie očami trendov a nebudete sa aspoň cítiť tlačení niečo pravidelne meniť.

Zdroj: katarína
10.9. 2015 6:00
Diskusia  ()
Diskusia
44