1.2. 2020 18:00

Wau: Takto vyzerá kuchynská linka vyrobená z recyklovaného papiera

1.2. 18:00

Wau: Takto vyzerá kuchynská linka vyrobená z recyklovaného papiera

Foto: www.decoist.com

Vyrobiť celú kuchynskú linku z recyklovaného papiera znie veru čudne, ale zároveň aj EKO a lacno. Poďme sa na to spolu pozrieť.

Recyklácia je skvelý spôsob, ako znížiť množstvo odpadov a vyrábať lacnejšie a ekologickejšie. Odpadové materiály v podobe nových výrobkov získavajú šancu na nový život. Už niekoľko rokov zameriavajú výrobcovia svoju pozornosť na opätovné využitie papiera. A vedia z neho vytvoriť zaujímavé produkty, napríklad i celú kuchynskú linku.

Pracovná doska

Kuchynská pracovná doska z recyklovaného papiera prekvapí ľahkosťou, ale zároveň poteší pevnosťou a trvanlivosťou. Na prvý pohľad si ju môžete zmýliť s kameňom, ale je oveľa lacnejšia. Papierové dosky sú vyrobené zo 100 % odpadového papiera, zo živice a farebných pigmentov.

Zmes z rozdrveného papiera a živice sa zahreje, pridajú do nej požadovaný odtieň a pod tlakom vylisujú pevný monolitický plát. Doska s matnou úpravou má neporéznu štruktúru, vďaka čomu sa ľahko udržiava a je odolná voči škvrnám. Nevýhodou je nižšia tepelná odolnosť - len 176 °C. Pokračovanie na 2. strane.

Niektoré veci nestačí opísať, preto si pozrite túto unikátnosť v našej galérii.

Wau: Takto vyzerá kuchynská linka vyrobená z recyklovaného papiera
Zdroj: trendir.com

 

Zdroj: radomír
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
1.2. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44