18.2. 2020 12:00

Vyrazí vám dych: Toto je nábytok, ktorý šetrí miesto!

18.2. 12:00

Vyrazí vám dych: Toto je nábytok, ktorý šetrí miesto!

Nábytok nemusí byť len na úkor vášho voľného priestoru v byte. Pozrite sa s nami na kreatívne dizajnové nápady, ktoré šetria miesto!

Už roky nás dizajnéri ohurujú nábytkom, ktorý dokáže poriadne prekvapiť. Rozhodne to však má zmysel, veď za miesto navyše si neraz musíme priplatiť mastnú sumu. Ak teda bývate v obmedzenom priestore, nábytkové vychytávky budú vaším záchrancom.

Šikovne skonštruovaný nábytok, ktorý poskytuje viacero funkcií v jednom, je jednoznačne pomocníkom mnohých domácností. Niekedy stačí detail, ktorý pridá úložný priestor alebo vytvorí dodatočnú plochu na prácu, či varenie. A čo nábytok, ktorý po použití doslova zmizne?

Áno, je aj taký a vy ho iste poznáte. Ak žijete v mimoriadne obmedzenom priestore, tak je posteľ kusom nábytku, ktorý môže výrazne zavadzať. Postele však dokážu aj zmiznúť - napríklad ich jednoduchým zasunutím alebo sklopením.

Vyrazí vám dych: Toto je nábytok, ktorý šetrí miesto!
Zdroj: unsplash.com

 

Na ich spodnej strane po sklopení môžete mať vyklápaciu stolovú dosku alebo svoju posteľ niekoľkými ťahmi premeníte na pohodlnú pohovku pre návštevu. Ani posteľ, ktorá zmizne vo vstavanej skrini, nie je na zahodenie.

Náš tip:  Či už si ju dávate vyrobiť na zákazku, alebo ju kupujete v predajni, rozhodne si ju vyskúšajte. Je jej mechanizmus dostatočne tichý? Každá posteľ má určitú hmotnosť a jej vyklápanie a sklápanie nesmie byť pre vás prekážkou.

Stohujte

Áno, stohovateľný nábytok nie je v podstate žiadnou novinkou. Vynikajúco funguje pri stoličkách alebo príručných stolíkoch. Inovatívne spôsoby ako stohovať prakticky čokoľvek v domácnosti, sú všade na internete. Vo svojom stolíku môžete nájsť zabudované aj pohodlné stoličky alebo taburetky pre väčšiu spoločnosť.

Pokračovanie na 2. strane.

Vyrazí vám dych: Toto je nábytok, ktorý šetrí miesto!
Zdroj: unsplash.com

 

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
18.2. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44