25.1. 2020 18:00

Vypomstí sa vám to: Lieky, bižutéria, nabíjačky? Nerobte zo svojho nočného stolíka skladisko

25.1. 18:00

Vypomstí sa vám to: Lieky, bižutéria, nabíjačky? Nerobte zo svojho nočného stolíka skladisko

Používate nočný stolík? Je miestom, kde sa povaľujú rôzne veci, ktoré počas dňa a hlavne v noci potrebujete? Čo robiť, aby sa nestal nevkusným skladiskom alebo lapačom prachu? Zopár nápadov by sme rozhodne mali!

Vreckovky, lieky či pohár s vodou?

Čo všetko máte na svojom nočnom stolíku? Aj tento pomerne malý, ale o to dôležitejší kúsok nábytku môže pôsobiť v spálni harmonizujúco a dokonca dekoračne! Nočné stolíky sú zvyčajne priestorovo malé, nie sú určené na skladovanie veľkého množstva vecí. Neraz sa však stáva, že na nich končí všetko od liekov až po bižutériu, nabíjačky či intímne pomôcky.

Vyberte si správne

Nie, nočný stolík nemusíte kupovať z rovnakej série, ako je vaša posteľ. Hlavne, ak vám nevyhovuje jeho prevedenie. Nočný stolík by mal mať intímnu zónu, teda zásuvku či priestor kam nenápadne ukryjete všetky veci, na ktoré nemá bežne padnúť pohľad. Zároveň by mal mať dosť priestoru, aby ste naň mohli postaviť obľúbené knihy, šálku čaju, lampu či budík. Nočný stolík sa tak môže stať akousi základňou pre všetky tieto veci.

Vypomstí sa vám to: Lieky, bižutéria, nabíjačky? Nerobte zo svojho nočného stolíka skladisko
Zdroj: West-Elm-White-Nightstand

 

Štýlová lampa

Nočná lampa je užitočný spoločník. Nemusí vydávať ostré a silné svetlo, hlavne ak večer či v noci v posteli nečítate. Doprajte si čas pri jej výbere, značne dokáže ovplyvniť atmosféru miestnosti či už svojím vzhľadom alebo práve svetlom, ktoré vydáva.

Knihy na nočnom stolíku môžu byť len dekoráciu. Veď prečo nie? Kniha v peknom obale či so zaujímavou témou vám už pri pohľade evokuje príjemné myšlienky, alebo pomôže relaxovať. Naaranžujte si svoje obľúbené kúsky od najväčšej naspodu až po menšie navrchu. Tento jednoduchý dekoračný prvok môžete vo svojej spálni rýchlo meniť. Pokračovanie na 2. strane. 

Ako si poradiť s nočným stolíkom? Poradíme aj v galérii.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
25.1. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44