21.9. 2018 21:05

Vynovte si spálňu rýchlo a lacno

21.9. 2018 21:05

Vynovte si spálňu rýchlo a lacno

Foto: sfgirlbybay.com

V spálni síce netrávite toľko času ako v obývačke, je to však miestnosť, v ktorej sa prebúdzate a určuje vašu rannú náladu. Vynovte si ju, nech je dokonalá!

Skúste lososa
Táto farba je hitom v súčasnom ladení spálne. Lososové obliečky, vankúše, behúň alebo aspoň za náprstok tejto farby v podobe vázy je to pravé, čo osvieži vaše ranné vstávanie. Skúste pritiahnuť túto farbu do spálne a zrazu bude príjemnejšia, veselšia, útulnejšia.

Pozrite si aj: Aj Jennifer Lopez má bokovku: Okrem šoubiznisu zarába na nehnuteľnostiach!​

Veľké umenie
Ako máte zariadenú spálňu, tak sa aj naladíte do dňa. Preto je vhodné mať na očiach niečo, čo pri pohľade rozmazná vašu dušu. Môže to byť krásny výhľad z okna do prírody, no ak ho nemáte, je fajn si prostredie oživiť veľkým obrazom, ktorý upúta váš pohľad a možno aj dušu odnesie do diaľav. Umenie a príroda sú dva aspekty, ktoré na človeka pôsobia ovlažujúco, a preto je vhodné ich mať nasťahované pri posteli.Naturálna línia
Môže ísť o drevené dekorácie, ale pozor, z pravého dreva, ideálne z čo najmenej ošetreného, aby ešte stále malo svoj prírodný ráz aj vôňu. Vhodným doplnkom a spojením s prírodou sú aj prírodné kamene. Napríklad taká ametystová geoda podporí váš spánok, odruší geopatogénne zóny a ráno vás nabije pozitívnym kúskom tvorivej energie do celého dňa. Čím viac prírodných materiálov, tým to bude s vašou spálňou aj spánkom lepšie.

Pozrite si aj: Americký miláčik Julia Roberts sa chystá v Amerike prenajímať byt!​

Kožušiny
Obohatiť nimi spálňu je veľmi jednoduché a rýchle. Pritom takto veľmi rýchlo zmeníte aj jej charakter. Krásne kožušiny môžete použiť ako podnožky na ranné vstávanie, ale efektná sú aj ako štýlový prehoz do klasicky zariadenej spálne.Chladné a teplé
Kontrasty v spálni nie sú rozhodne na škodu. Môžete skúsiť teplé farby preložiť tými studenými. Nielenže to pekne bude vizuálne ladiť, ale tie teplé vás večer príjemne ukolíšu a tie svieže a studenšie zas ráno nabudia.

Pozrite si v galérii, ako môžu vyzerať štýlové spálne!

autor:  Marcos
21.9. 2018 21:05
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44