10.1. 2021 18:00

Výber kúpeľňového nábytku nepodceňte: Dobré rady, na čo myslieť

10.1. 18:00

Výber kúpeľňového nábytku nepodceňte: Dobré rady, na čo myslieť

Foto: archív

Najprv vaňa, umývadlo, podlaha, keramické obklady a potom prichádza na rad všetko ostatné. Takto vyzerá náš postup pri zariaďovaní kúpeľne. Kúpu nábytku si zvyčajne nechávame až na koniec, keď vieme lepšie odhadnúť, koľko miesta preňho zvýšil.

Priestor vs. nápady

Nábytok do kúpeľňe predstavuje kapitolu samu o sebe. Nielenže sa nám pri jeho cene zvyčajne zatočí hlava, ale na druhej strane by sme sa bez neho v kúpeľni len horko-ťažko zaobišli. Veď kam by sme uložili uteráky, kozmetiku a čistiace prostriedky? Pri malých kúpeľniach nás síce obmedzuje priestor, ale určite nie nápady.

Alternatívny prístup

Z hľadiska štýlu kúpeľňového zariadenia si treba uvedomiť, že kým priestor v znamení vintage a retro štýlu dokážeme vybaviť príslušenstvom za celkom rozumnú sumu, pri kúpeľniach v stopách posledných trendov sa budeme musieť plesnúť riadne po vrecku. Pokiaľ vedome nestavíme na zmiešaný štýl, potom nemôžeme experimentovať.

Výber kúpeľňového nábytku nebýva jednoduchý. Stavíte na klasiku či moderné trendy?
Výber kúpeľňového nábytku nebýva jednoduchý. Stavíte na klasiku či moderné trendy?
Zdroj: archív

Mobilné zariadenie

Mobilný nábytok nám umožňuje viac slobody, pretože ho pri upratovaní kedykoľvek odtiahneme, a keď sa nám nepáči, tak ho vymeníme. Avšak do vysokej skrinky dokážeme umiestniť viac vecí. Mnohí uprednostňujú „univerzálny" dizajn pred páčivým, ktorý môže časom stratiť na svojej aktraktivite.

Zdroj: katarína
10.1. 2021 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44