31.1. 2020 12:00

Vstavaná skriňa do predsiene: Dobrý nápad alebo nočná mora?

31.1. 12:00

Vstavaná skriňa do predsiene: Dobrý nápad alebo nočná mora?

Foto: nabytokcibulka.sk

Ešte doma nemáte vstavanú skriňu? Je najvyšší čas začať nad ňou premýšľať. Možno práve vaša predsieň potrebuje tento praktický a nenahraditeľný prvok. Bude to však skutočne dobrý nápad?

Vstavané skrine sa vyrábajú na mieru a preto ich nájdete v obrovskom množstve rozličných prevedení. Už tradične ich nachádzame nielen v izbách, ale stali sa aj neoddeliteľnou súčasťou predsiení a hál hlavne v panelákových bytoch.

Skriňou môžete vyplniť celú stenu chodby. Využite priestor až po strop.
Skriňou môžete vyplniť celú stenu chodby. Využite priestor až po strop.
Zdroj: saudor.sk

Než si ju objednáte

Vstavané skrine mimoriadne uľahčujú odkladanie rôznych predmetov, oblečenia, obuvi a pomôcok v domácnosti. Samozrejme, uložiť do nich môžete aj spotrebiče alebo športové pomôcky. Je len na vás ako si skriňu rozvrhnete, všetko prispôsobte svojim potrebám. Výšku skrine voľte až po strop, využijete tak priestor na maximum.

Plánujte však správne – ak potrebujete veľkú skriňu, do ktorej si budete odkladať každodenné oblečenie, môže byť vstavaná skriňa umiestnená v predsieni značne od ruky. Naopak veľmi sa hodí na uskladnenie sezónneho oblečenia, obuvi a vrchného či športového oblečenia.

Vstavanú skriňu skúste umiestniť do výklenkov.
Vstavanú skriňu skúste umiestniť do výklenkov.
Zdroj: tiptopskrine.sk

Keď sa spomenie vstavaná skriňa, takmer každému v mysli napadnú praktické posuvné dvere. Áno, sú najčastejším typom dverí, zvoliť si však môžete aj tie klasické, oboje prinášajú iné výhody, a ak napríklad máte nejaké zdravotné alebo priestorové obmedzenie, bude vám vyhovovať len určitý typ otvárania. Pokračovanie na 2. strane.

Pozrite si v galérii, ako štýlovo môžu vyzerať vstavané skrine.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
31.1. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44