17.6. 2022 8:00

Vidiecky dom u mamy, moderný byt v meste: Miro Jaroš si môže vyberať

17.6. 2022 8:00

Vidiecky dom u mamy, moderný byt v meste: Miro Jaroš si môže vyberať

Foto: Miro Miklas

Svoj život žije v Bratislave, ale srdcom sa stále vracia na vidiek. Spevák Miro Jaroš má naoko dva domovy - jeden vo vlastnom byte, jeden u maminy v dome, kde vyrastal.

Obľúbený interpret žije vďaka úspešnej kariére a koncertom väčšinou na cestách. Má sa však kam vrátiť - v Bratislave roky dozadu kúpil 4-izbový byt, ktorý si nechal kompletne zrekonštruovať a zmodernizovať. Jeho byt má štýl a rozhodne stojí za pozretie.

Dominuje mu priestranná obývačka spojená s jedálenským sedením, nakoľko kuchyňa je menšieho, úzkeho tvaru. Neutrálne farby v odtieňoch bielej, sivej a čiernej "pretína" tyrkysová, ktorá žiari na stoličkách. Zvyšnými miestnosťami sú spálňa, pracovňa a šatník, toaleta s kúpeľňou sú spojené. Všetko môžete vidieť v galérii.

Ďalším miestom, kde sa Miro cíti ako doma, je u mamy. Tá žije v Tepličke nad Váhom blízko Žiliny, v dome, kde spevák spolu so súrodencami vyrastal. Ako vidno na jeho Instagrame, trávi tam kus svojho voľného času a možno ste ani netušili, že svojej mame na prekvapenie dal vymeniť kuchyňu...

autor:  Gabi
17.6. 2022 8:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy