4.3. 2020 9:00

Veci, ktoré doma vytvárajú negatívne vibrácie. Zmeňte ich čo najskôr

4.3. 9:00

Veci, ktoré doma vytvárajú negatívne vibrácie. Zmeňte ich čo najskôr

Foto: GSPictures, getty images

Dobré vibrácie nemusí vyvolávať len meditácia niekde v prírode. Ak totiž očistíte svoj domov od žiaričov zlých energií, každý návrat do príbytku môže byť príjemným pookriatím. Bude v ňom kvitnúť pohoda, láska a porozumenie namiesto sváru. Najvyšší čas vytvoriť si harmonickejší domov.

Posteľ na nesprávnej strane

Nie je posteľ ako posteľ. Na niektorej sa skvele vyspíte a zrelaxujete, na inej budete ráno zničení, budete trpieť zlými snami aj narušeným spánkovým cyklom. Problém nie je v matraci, ale v umiestnení. Odborníčka na dizajn Kim Radovich sa venuje aj energii v interiéri a radí za každú cenu dať posteľ preč od steny, na ktorej sú dvere. Na tie totiž potrebujete v noci vidieť, nakoľko podvedomie neprestáva fungovať, ani keď zatvoríte oči. Ak budete mať dvere za hlavou, bude to zdroj negatívnych pocitov počas celej noci. To nikomu neprospeje.

Rastliny na nočnom stolíku

Všade v dome budú rastliny ladiť priestor do pozitívnych vibrácií, ale spálňa je výnimkou. Vedci dlho skúmali fenomén rastlín v spálni aj dôvody, prečo sa s nimi horšie spí. Skloňovalo sa menej kyslíka, no pravda je inde. Kim Radovich tvrdí, že rastliny sú živou energiou. Rastú aj v noci, a preto vytvárajú energiu, ktorá priam bojuje proti pokoju na lôžku. Preto je dobré umiestniť  rastliny radšej do kuchyne, kde vás ich zeleň pozitívne nakopne do dňa. V spálni bude ich dynamická energia vraj pôsobiť negatívne.

autor:  Marcos
4.3. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44