17.1. 2020 18:00

Vďaka týmto trikom si udržíte dokonalý prehľad v skrini s oblečením

17.1. 18:00

Vďaka týmto trikom si udržíte dokonalý prehľad v skrini s oblečením

Foto: unsplash.com

Vyznáte sa vo svojej skrini alebo by to chcelo trošku preorganizovať, aby ste vždy rýchlo našli všetko, čo potrebujete bez stresu? Máme pre vás niekoľko jednoduchých trikov na správne vešanie oblečenia do skrine i to, ako skladovať ostatné veci.

Bojíte sa otvoriť svoju skriňu, aby na vás všetko nevypadlo? Alebo nikdy nemôžete narýchlo nájsť tričko, ktoré ste si chceli obliecť? A tušili ste, že 80 % času nosíme len 20 % nášho oblečenia? Ako si teda udržať prehľad v skrini a správne vešať oblečenie?

Priestor zdvojnásobíte, ak namiesto jednej tyče zavesíte dve nad seba. Ideálne na krátke oblečenie ako tričká, sukne, košele. Naopak dlhým kúskom vyhraďte dostatok miesta, aby sa nekrčili.

Stop plastom

A tiež drôteným vešiakom. Jednoduché drôtené a plastové vešiaky poslúžia na zavesenie oblečenia v obchode, rozhodne sa však nehodia na dlhodobé skladovanie v skrini. Do domácnosti si zadovážte drevené a polstrované vešiaky, tie nebudú vaše drahé košele a iné obľúbené kúsky oblečenia deformovať. Ideálne sú drevené vešiaky so zaoblením, aby imitovali nosenie na postave.

Vďaka týmto trikom si udržíte dokonalý prehľad v skrini s oblečením

Do vreca

Všetky kusy oblečenia, ktoré nosíte len sezónne alebo občas, ukryte do obalu. Platí to hlavne pre kabáty či obleky alebo slávnostné šaty. Ochráni ich to pred prachom, ale aj nepríjemnými moľami, navyše sa o tieto kúsky oblečenia nebudú obtierať iné, častejšie používané kusy, drahšie oblečenie vám takto ostane ako nové. Pokračovanie na 2. strane.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
17.1. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44