15.6. 2019 0:00

Túžite po elegantnej a nadčasovej kúpeľni? Vyberte si túto farbu!

15.6. 2019 0:00

Túžite po elegantnej a nadčasovej kúpeľni? Vyberte si túto farbu!

Už dlho sa vám snažíme vysvetliť, že kúpeľňa nemusí prísť v rámci modernizácie na rad ako posledná. A zdá sa nám, že ste si jej dôležitosť začali uvedomovať aj vy.

Túžite po elegantnej a nadčasovej kúpeľni? Vyberte si túto farbu!

Kúpeľňa v sivom šate je krásna

Sivá farba je skutočne univerzálna a dokáže osviežiť ktorúkoľvek miestnosť. A svoje čaro naplno predvádza aj v kúpeľni, ktorá v nej môže byť zahalená od podlahy až po strop. Na podlahu a steny nemusíte nevyhnutne použiť rovnako veľké dlaždice. Príťažlivo pôsobia rôzne formáty obkladov, odlíšené rôznou kresbou alebo plastickým vzorom. V sivom tóne pekne vyznejú i ďalšie materiály, tak sa nechajte inšpirovať.

Pozrite si aj: Za smeti budeme platiť stále viac: Vieme, ako sa tomu môžete vyhnúť!

Drevo, mramor i tapeta

Sivé steny sú príjemným pozadím pre biely i tmavý nábytok. Svetlý odtieň výborne rozjasní akýkoľvek drevený dekor, dovoliť si môžete drevo s výraznou kresbou. V ponuke obchodov nájdete aj kúpeľňový nábytok v sivom odtieni. Nezameniteľnou sivou kresbou disponuje mramor, použiť môžete tapetu, odporúčame sa zamerať na textúru.

Túžite po elegantnej a nadčasovej kúpeľni? Vyberte si túto farbu!

 

Sivá vaňa a umývadlo

A čo tak nahradiť bielu sanitu sivou? Áno, v kúpeľni môžete mať v takomto odtieni i vaňu a umývadlo. Vyzerajú výborne a navyše, na sivej tak nevidieť vodný kameň. Samostatne stojaca vaňa bude ozdobou priestoru. Najlepšie vynikne pred stenou v tmavšom odtieni sivej.

Pozrite si aj: Leto na terase: Vďaka týmto 5 doplnkom si ho vychutnáte plnými dúškami

Pre každú veľkosť

Sivá pristane kúpeľni akejkoľvek veľkosti. Má v repertoári toľko odtieňov, že ich mixovaním môžete zvýrazniť zaujímavé prvky a opticky upraviť proporcie kúpeľne. V malej kúpeľni výberom veľkého obkladu oklamete oči a bude sa zdať priestrannejšia.

Pozrite si aj: Kvalitný spánok ako v bavlnke? Zmeňte týchto 5 vecí vo vašej spálni a zažijete to

Len pre pánov?

Tmavé odtiene sivej pôsobia elegantne a v spojení s čiernou, kovom a s tmavým drevom podporujú dojem pánskej kúpeľne. Oproti tomu svetlé odtiene, zvlášť „holubičia sivá" spolu s bielou a akcentom pastelovej farby či s krištáľovým lustrom zmenia kúpeľňu na dámsky budoár. Jednoducho, sivá farba má potenciál a výsledný dojem záleží na tom, ako s ňou budete pracovať.

Nemusí pôsobiť chladne! Presvedčte sa o tom v našej GALÉRII.

Zdroj: radomír
15.6. 2019 0:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44